جلوگیری از تأخیر صوتی +Galaxy Buds در هنگام پخش ویدئو یا بازی

آخرین تاریخ به روز رسانی : اوت ۰۵. ۲۰۲۰

با نسل جدید Galaxy Buds آشنا شوید. این هدفون ­ها کیفیت صدا و کنترل آن را وارد مرحله تازه­ ای کرده­ اند. ویژگی­ های +Galaxy Buds اعم از حذف خودکار سر و صدای نامطلوب و باتری کم­ مصرف برای استفاده در تمام روز، تجربه کاربری شما از صدا را تغییر داده است. با وجود این، گاهی اوقات به دلیل شرایط خاص یا موانع غیرمترقبه، تأخیرهای صوتی اجتناب­ ناپذیرند. در ادامه، نکات دیگری درباره نحوه کاهش تأخیرهای صوتی، به ویژه در هنگام بازی یا پخش ویدئو، ارائه شده است.

 

پیش از اجرای راهکارهای پیشنهادی زیر، اطمینان حاصل کنید که نرم­ افزار دستگاه به جدیدترین نسخه ارتقا یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره «نحوه اتصال و به روزرسانی +Galaxy Buds از طریق گوشی هوشمند سامسونگ» به بخش پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنید.

جلوگیری از تأخیرهای صوتی مربوط به صدای همگام شده از طریق بادز

 

تأخیر صوتی زمانی ایجاد می ­شود که خروجی صدای بادزها با خروجی صفحه دستگاه متصل شده همخوانی ندارد. تأخیرهای صوتی در Galaxy buds و +Galaxy buds در هنگام پخش ویدئو یا بازی دلایل متعددی دارد. اما، با راه­ حل­ های ساده ­ای مثل تقویت اتصال بلوتوث می ­توان این مشکل را برطرف کرد.

 

  • تأخیرهای صوتی ممکن است در انواع دستگاه ­های صوتی مجهز به بلوتوث رخ بدهد. با کاهش تداخل می­ توانید این تأخیر را کاهش دهید. نزدیک کردن هر چه بیشتر دستگاه به همدیگر موجب بهبود اتصال می­ شود. اطمینان حاصل کنید که هیچ نوع شیء، فلز، دیوار یا فردی بین بادز و دستگاه بلوتوث قرار نگرفته باشد.
  • علاوه بر این، از دستگاه­ های دیگری نظیر سایر دستگاه­ های مجهز به بلوتوث، مایکروویو، و روترهای بی ­سیم، که ممکن است تداخل ایجاد کنند، خودداری کنید.
  • در هنگام استفاده از +Galaxy Buds، از طریق فعال­ سازی حالت Gaming می ­توانید تأخیرهای مربوط به صدای همگام شده بازی را کاهش دهید. 

مرحله 1) برنامه Galaxy Wearable را باز کنید و روی Labs ضربه بزنید.  

مرحله 2) روی کلید کنار Gaming mode ضربه بزنید.

در حال بارگیری

نکته: بسته به مدل دستگاه و نسخه نرم افزاری آن، تصاویر صفحه نمایش و منوها ممکن است متفاوت باشد.

از نظرات شما متشکریم