عکاسی

نحوه گرفتن عکس‌های باشکوه در تعطیلات

بر این نکات عکاسی در تعطیلات مسلط شوید تا بهترین عکس را در مسافرت بعدی خود بگیرید.

تصویری از تعطیلات ساحلی مردی که روی قایقی نشسته است و به دریای آبی نگاه می‌کند. تصویری از تعطیلات ساحلی مردی که روی قایقی نشسته است و به دریای آبی نگاه می‌کند.

مسافرت‌های باشکوه شما شایسته این است که با عکس‌هایی به همان اندازه مبهوت‌کننده به یادگار بماند. فرقی نمی‌کند پشت دوربین هستید یا در مقابل آن ژست گرفته‌اید، این نکات حرفه‌ای را بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه از موقعیت‌های تکرارنشدنی زندگی خود عکسی بگیرید که با افتخار در همه شبکه‌های اجتماعی آن را ارسال کنید.

دوربین، لپ‌تاپ و سایر تجهیزات مختلف مورد نیاز برای گرفتن عکس در تعطیلات، روی میز قرار دارند. دوربین، لپ‌تاپ و سایر تجهیزات مختلف مورد نیاز برای گرفتن عکس در تعطیلات، روی میز قرار دارند.
1

دوراندیش و آماده باشید

برنامه‌ریزی از قبل، نکته‌ای کلیدی برای گرفتن عکس‌های بی‌نقص در تعطیلات است. کاملاً آماده سفر شوید و اطلاع کسب کنید که در مقصد چه چیزی انتظارتان را می‌کشد. این کار به شما کمک می‌کند توشه سفرتان را با رنگ‌ها و حس‌وحال محیط اطراف هماهنگ کنید و خوش‌عکس‌تر شوید. همچنین، می‌توانید بفهمید که چه تجهیزات عکاسی را با خود ببرید تا عکس‌هایی تماشایی در مسافرت بگیرید.

روی چمدانی مسافرتی، گذرنامه و کلاهی قرار دادت.ه شده اس روی چمدانی مسافرتی، گذرنامه و کلاهی قرار دادت.ه شده اس
تمی برای سفر خود مشخص کنید
مردی در مقابل پس‌زمینه‌ای شهری دوربینی را نگه داشته است و آماده گرفتن عکس‌های تعطیلات است. مردی در مقابل پس‌زمینه‌ای شهری دوربینی را نگه داشته است و آماده گرفتن عکس‌های تعطیلات است.

بار و بندیل مناسب سفر را ببندید

زنی در حال نگاه کردن به لباس قرمزی با الگوی خال‌دار سفید است تا عکس‌های جالبی در تعطیلات بگیرد. زنی در حال نگاه کردن به لباس قرمزی با الگوی خال‌دار سفید است تا عکس‌های جالبی در تعطیلات بگیرد.
لباس مناسبی به تن داشته باشید
چهار عکس فوری از مسافرت. اولی پسری است که در ساحل تخته موج‌سواری را در دست دارد، دومی زنی است که لباس سنتی ویتنامی پوشیده است، سومی مردی است که در نیویورک مقابل دوربین ژست گرفته است و چهارمی شخصی است که در استخر نوشیدنی را نگه داشته است. چهار عکس فوری از مسافرت. اولی پسری است که در ساحل تخته موج‌سواری را در دست دارد، دومی زنی است که لباس سنتی ویتنامی پوشیده است، سومی مردی است که در نیویورک مقابل دوربین ژست گرفته است و چهارمی شخصی است که در استخر نوشیدنی را نگه داشته است.
2

داستانتان را با عکس‌هایتان بازگو کنید

تفاوتی نمی‌کند به شهری بزرگ می‌روید یا به بهشتی دوردست، از طریق عکس‌هایتان بیان کنید که چه چیزی آن مکان را منحصربه‌فرد کرده است. اگر سعی دارید عکس بسیار بزرگی از منظره‌ای بگیرید، برای سنجش مقیاس آن، عکسی از خودتان را در آن قرار دهید. یا سعی کنید از زاویه‌ای پایین‌تر فیلمبرداری کنید تا تصویری از خیابان‌هایی طولانی و باریک ثبت کنید.

زنی برای گرفتن عکس خلاقانه از مسافرت خود، در مقابل برج کج پیزا در ایتالیا ژستی خاص برای گرفتن عکس از تعطیلات گرفته است. زنی برای گرفتن عکس خلاقانه از مسافرت خود، در مقابل برج کج پیزا در ایتالیا ژستی خاص برای گرفتن عکس از تعطیلات گرفته است.
3

نکات ساده برای ترکیب‌بندی بهتر

گرفتن عکسی بی‌نقص در تعطیلات می‌تواند به راحتی یادگیری چند نکته آسان باشد. برای شروع، نوردهی دوربین را به مدت 1 ثانیه افزایش دهید تا در عکس‌های گرفته‌شده از غذا، روشنایی افزایش یابد و غذا اشتهاآورتر به نظر برسد. یا هنگام گرفتن عکس پرتره، فوکوس را روی چشم‌های سوژه قرار دهید. همچنین، سعی کنید پس‌زمینه‌های منحصربه‌فردی برای عکس‌هایتان انتخاب کنید یا عکس‌هایی طبیعی و ساده از سوژه‌هایتان بگیرید. ویدیوهای زیر را برای مشاهده نکات فوق‌العاده دیگر بررسی کنید.

تلویزیون frame در «حالت هنری» از دیوار آشپزخانه آویزان است و عکس پسری را نشان می‌دهد که در حال سورتمه‌سواری روی یخ است. تلویزیون frame در «حالت هنری» از دیوار آشپزخانه آویزان است و عکس پسری را نشان می‌دهد که در حال سورتمه‌سواری روی یخ است.
4

بدل کردن عکس‌های خود به آثاری هنری

با داشتن ابزار مناسب، حتی کوچکترین لحظات ثبت‌شده با دوربین می‌توانند آثار هنری باشکوهی باشد. دیدن عکس‌های مسافرت در تلویزیونی با صفحه نمایش بزرگ، مثل مدل Frame، می‌تواند جزئیات فراموش‌شدنی را یادآوری کند. و می‌توانید گزینه‌های طرح‌بندی مات در «حالت هنری» تلویزیون Frame را به کار بگیرید تا شاهکارهای خود را به معرض نمایش بگذارید.

دو عکس از تعطیلات با طرح‌بندی مات و فیلترهای رنگی از «حالت هنری» تلویزیون Frame سامسونگ به‌عنوان راهی منحصربه‌فرد برای نمایش عکس‌ها، نشان داده می‌شود. دو عکس از تعطیلات با طرح‌بندی مات و فیلترهای رنگی از «حالت هنری» تلویزیون Frame سامسونگ به‌عنوان راهی منحصربه‌فرد برای نمایش عکس‌ها، نشان داده می‌شود.
این مثال دیگری از نمایش عکس‌های به‌یادماندنی تعطیلات با استفاده از «حالت هنری» تلویزیون Frame است.  این مثال دیگری از نمایش عکس‌های به‌یادماندنی تعطیلات با استفاده از «حالت هنری» تلویزیون Frame است.

با قاب‌هایی که امکان سفارشی‌شدن دارند، جهان را از منظر متفاوتی تماشا کنید.

با قاب‌هایی که امکان سفارشی‌شدن دارند، جهان را از منظر متفاوتی تماشا کنید.

زنی به «حالت هنری» تلویزیون Frame، که روی دیوار اتاق نشیمن نصب شده است و عکس‌هایی از تعطیلات خانواده روی صفحه آن نمایش داده می‌شود، جابه‌جا می‌شود. زنی به «حالت هنری» تلویزیون Frame، که روی دیوار اتاق نشیمن نصب شده است و عکس‌هایی از تعطیلات خانواده روی صفحه آن نمایش داده می‌شود، جابه‌جا می‌شود.
تلفن هوشمندی در حال نمایش صفحه تنظیمات «حالت هنری» است. تلفن هوشمندی در حال نمایش صفحه تنظیمات «حالت هنری» است.
برنامه SmartThings
متصل شوید و عکس‌ها را به‌راحتی از صفحه‌ای به صفحه دیگر اشتراک‌گذاری کنید.

عکس‌هایی که شما را با خود می‌برند

مسافرت در رشد، رهایی فکری، یادگیری یا آزمودن تجربه‌های جدید می‌تواند به ما کمک کند. ما خاطرات را حفظ می‌کنیم و عکس‌هایی از مسافرت‌هایمان می‌گیریم تا یادآور تجربه‌هایمان باشد و بتوانیم این لحظات را با دیگران به اشتراک بگذاریم. مهارت‌های جدیدتان را به‌خوبی به کار بگیرید تا عکس‌هایی فراموش‌نشدنی در سفر بعدی خود بگیرید. آلبوم تعطیلات خود را در تلویزیونی مثل Frame نمایش دهید تا به‌راحتی حال‌وهوای خانه‌تان را تغییر دهید و اتاق نشیمن را به گالری شخصی خود بدل کنید.

* تصاویر شبیه‌سازی‌شده و فقط برای اهداف نمایشی است. ظاهر و ویژگی‌های طراحی که تأثیری بر عملکرد محصول ندارند ممکن است هر زمانی بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* باید برنامه SmartThings را دانلود و نصب کنید.
* فرآیند راه‌اندازی نیازمند داشتن حساب سامسونگ است. برای تنظیم با استفاده از تلفن همراه، تلویزیون باید به اینترنت وصل باشد.
* در دستگاه‌های Android غیر Galaxy و iOS باید برنامه SmartThings برای تنظیم «حالت محیط» در تلفن همراه دانلود شود.

گالری عکس خود را ایجاد کنید

ویترینی برای مجموعه خود برپا کنید.

در ادامه این مطالب را بخوانید