عکاسی

زمان طلایی

نکته‌هایی برای عکاسی در تعطیلات که می‌تواند همه را شگفت‌زده کند.

تنظیمات برای عکاسی در ساعت طلایی و نکته‌هایی برای عکاسی غروب تنظیمات برای عکاسی در ساعت طلایی و نکته‌هایی برای عکاسی غروب

روید و به خاطر عکس‌هایتان لایک بگیرید. اینجا یاد می‌گیرید که چطور بهترین عکس‌ها را در زمان طلایی ثبت کنید. این شیوه عکاسی نیاز به تنظیمات ISO ندارد.محل تعطیلات موردعلاقه‌ خود برویدبه اولین و آخرین ساعت‌های تابش نور خورشید زمان طلایی گفته می‌شود. این ساعت‌ها بهترین زمان برای ثبت عکس‌هایی خیره‌کننده‌ هستند. برای ثبت عکس‌های زیبا در همین تابستان موقع طلوع و غروب خورشید به

به اولین و آخرین ساعت‌های تابش نور خورشید «ساعت طلایی» گفته می‌شود. این ساعت‌ها بهترین زمان برای ثبت عکس‌هایی خیره‌کننده‌ هستند. برای ثبت عکس‌های زیبا در همین تابستان موقع طلوع و غروب خورشید به محل موردعلاقه‌ خود بروید و به خاطر عکس‌هایتان لایک بگیرید. اینجا یاد می‌گیرید که چطور بهترین عکس‌ها را در ساعت طلایی ثبت کنید. این شیوه عکاسی نیاز به ISO خاصی ندارد. به اولین و آخرین ساعت‌های تابش نور خورشید «ساعت طلایی» گفته می‌شود. این ساعت‌ها بهترین زمان برای ثبت عکس‌هایی خیره‌کننده‌ هستند. برای ثبت عکس‌های زیبا در همین تابستان موقع طلوع و غروب خورشید به محل موردعلاقه‌ خود بروید و به خاطر عکس‌هایتان لایک بگیرید. اینجا یاد می‌گیرید که چطور بهترین عکس‌ها را در ساعت طلایی ثبت کنید. این شیوه عکاسی نیاز به ISO خاصی ندارد.
1

زمان بسیار مهم است

زمان طلایی برخلاف اسمش، معمولاً فقط ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و البته به آب‌ و هوا و مکان هم بستگی دارد. بهترین راه برای ثبت نور جادویی در زمان طلایی این است که ساعت طلوع آفتاب و غروب خورشید را دقیق بدانید. برای شکار این نور چند ساعت زودتر بیرون بروید. (به ما اعتماد کنید، زود بیدار شدن ارزشش را دارد.)

عکس از غروب آفتاب که با Galaxy Note9 گرفته شده است. عکس از غروب آفتاب که با Galaxy Note9 گرفته شده است.
اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر
Burst Mode
مطمئن شوید که بالاخره عکس طلایی را ثبت می‌کنید. از Burst Mode در Galaxy S9 استفاده کنید و با یک ضربه ۲۰ عکس بگیرید.
2

کمیت = کیفیت

زمان طلایی، بسیار زود می‌گذرد و در عرض چند ثانیه نور از روشنی به سمت تاریکی می‌رود. برای اینکه مطمئن شوید عکس خوبی گرفته‌اید، حتماً Burst را روشن کنید تا بتوانید در حد ممکن عکاسی کنید.

با قابلیت Pro Mode می‌توانید تنظیمات ISO دوربین برای طلوع و غروب را انجام دهید. با قابلیت Pro Mode می‌توانید تنظیمات ISO دوربین برای طلوع و غروب را انجام دهید.
3

کمی با سایه بازی کنیم

از سایه‌های بلندتر و لطیف‌تر در زمان طلایی به نفع خود استفاده کنید. سوژه را دقیقاً جلوی منبع نور قرار بدهید تا یک نور پس‌زمینه عالی به وجود بیاید، حالا دستتان را جلوی منبع نور بگیرید و با نور بازی کنید، نقطه‌های خورشیدی درست کنید یا حتی زاویه‌های جدیدی را برای سایه‌ها و انعکاس این نور چشم‌گیر بسازید.

4

به سلامتی تعطیلاتی درخشان

بعد از اینکه عکس موردعلاقه‌ خود را گرفتید، ویرایشش کنید و مستقیم در هر شبکه اجتماعی که خواستید به اشتراک گذارید. بعد ببینید که چقدر لایک می‌گیرید.

برای بهترین عکاسی از غروب

عکس بعدی‌ را با Galaxy بگیرید. دیافراگم دوگانه با نور زیاد و همین‌طور نور خیلی کم، به سرعت تطبیق پیدا می‌کند و شامل زمان طلایی هم می‌شود.

داستان‌های بعدی را بخوانید