عکاسی

نتیجه تلاش‌های خود را با عکسبرداری از
فارغ‌التحصیلی مجازی خود برجسته کنید

نقطه عطف زندگی خود را از طریق عکس‌های خلاقانه‌ای که با ‎#withGalaxy از فارغ‌التحصیلی گرفته‌اید به‌یادماندنی کنید.

برای بالا انداختن کلاه‌ها و مدارک خود آماده باشید–-الان به لحظه‌ای رسیده‌اید که برای آن تلاش کرده‌اید. گرچه ممکن است کاملاً فارغ‌التحصیلی‌ای که تصور داشتید نباشد، اما لحظه‌ای است که شایستگی جشن گرفتن، ثبت کردن و به اشتراک گذاشتن را دارد. برای انگیزش شما، ما از Jessica Carrie Lee اینفلوئنسر (‏‎@jessicacarrielee) که اخیراً هم فارغ‌التحصیل شده است دعوت کرده‌ایم که به شما نشان دهد چگونه با Galaxy S21 Ultra 5G این کار را کرده است.

پرتره خود را کامل کنید
برای داشتن یک جلوه بوکه فوق‌العاده، روشنایی استودیو را اضافه کنید و تاری تصویر زمینه را آنی تنظیم کنید.

پس‌زمینه پرتره خود را طراحی کنید

آیا قصد دارید عکسبرداری خود را در خانه انجام دهید؟ امروزه انواع ایده‌های پس‌زمینه DIY وجود دارد که می‌توانید خودتان با استفاده از وسایل روزمره خانه و کمی تخیل آنها را اجرایی کنید. Lee می‌گوید: «من می‌خواستم بر لذت فارغ‌التحصیلی تأکید کنم علی‌رغم اینکه در اتاق کوچک خوابگاهم جشن گرفتم.» اگر فضای کمی برای کار دارید، سعی کنید دکوراسیون منزل خود را دوباره به‌عنوان یک منظره بیارایید. «من از پرده‌هایم به عنوان یک پس‌زمینه پارچه‌ای استفاده کردم. از نقاشی دیواری اتاقم برای تکمیل پرتره‌هایم بهره بردم.» حتی یک پس‌زمینه جذاب می‌تواند صحنه را برای یک ورود باشکوه به مراسم مجازی فارغ‌التحصیلی شما آماده کند.

نکته: اگر در پس‌زمینه اتفاقات زیادی وجود دارد، نماد تصویری «Blur» در گوشه پایین سمت راست منظره‌یاب در حالت «پرتره» را بزنید. سپس، تاری دلخواه را تنظیم کنید تا فوراً جلوه آن را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای تنظیم تاری، روی «تغییر جلوه پس‌زمینه» کلیک کنید، سپس «اعمال» را برای ظاهر شدن آن بزنید. Lee توضیح می‌دهد: «شما می‌توانید برای فوکوس مجدد بعد از عکسبرداری، روی جاهای خاص کلیک کنید که این ویژگی‌ای است که من روی DSLRها به دنبال آن می‌گردم. من هرگز دوربین تلفنی را ندیده‌ام که این کار را بعداً از عکس گرفتن انجام دهد.»

«من می‌خواستم با وجود جشن گرفتن در اتاق کوچک خوابگاهم، بر لذت فارغ‌التحصیلی تأکید کنم.»

- Jessica Carrie Lee

فارغ‌التحصیلی خود را در فضای باز جشن بگیرید
مراسم فارغ‌التحصیلی مجازی دارید؟ به‌لطف سرعت فوق سریع 5G در ‏‎+‏Galaxy Tab S7، از هر جا که هستید پخش کنید.

یک فضای خارج از ساختمان مهم انتخاب کنید

اگر تصمیم دارید برای عکسبرداری خود اقدام کنید، مکانی را در نظر بگیرید که سال‌های دانشگاه شما را یادآوری می‌کند—احتمالاً بهترین سال‌های زندگی شما. فقط مطمئن شوید که این یک فضای کاملاً روشن، تمیز و شفاف است. برای Lee، آن مکان، محوطه دانشگاه در مجموعه خوابگاه او و روبروی برجی بود که از آن استفاده نمی‌شد: «در شهرهایی مانند لس‌آنجلس، جلوگیری از ورود ماشین و افراد به عکسبرداری دشوار است، بنابراین عکسبرداری از یک پشت‌بام یا برج خالی ایده‌آل من است.» برای یک نمای پانوراما بیشتر از آن موقعیت مکانی، لنزهای «عریض» خود را روی Galaxy S21 Ultra 5G تغییر دهید—که برای عکسبرداری کل صحنه بدون مخدوش کردن کیفیت عکس عالی است.

Jessica یک قطعه کیک را روی چنگال، جلوی دوربین، بالا نگه داشته است. او یک کلاه مشکی فارغ‌التحصیلی و روپوش به تن دارد با بادکنک‌های مشکی، زرد، سفید و نقره‌ای پشت سرش. Jessica یک قطعه کیک را روی چنگال، جلوی دوربین، بالا نگه داشته است. او یک کلاه مشکی فارغ‌التحصیلی و روپوش به تن دارد با بادکنک‌های مشکی، زرد، سفید و نقره‌ای پشت سرش.

با وسایل صحنه، هیجان‌زده شوید

می‌خواهید ماهر شوید؟ با ضمیمه کردن وسایل سفارشی صحنه (کاغذرنگی‌های خانگی با درخشش بی‌نظم یا برگه‌های براق کاغذی) یا بادکنک، برای حفظ روحیه مهمانی حتی بعد از پایان عکسبرداری، شور و شادی جشن را به عکس‌های خود اضافه کنید. نکته حرفه‌ای Lee: «بادکنک‌ها کوچک می‌شوند و می‌ترکند، به‌ویژه در دمای گرم جاهایی مانند لس‌آنجلس، بنابراین، پس از نصب آنها، به‌سرعت عکس بگیرید یا بادکنک‌های بیشتری همراه خود داشته باشید!» همچنین، هر بهانه‌ای برای خوردن کیک توجیه خوبی است: «من دوست دارم میان وعده مورد علاقه خود را به‌عنوان یک وسیله ساده صحنه برای عکسبرداری‌ها بیاورم تا با آن ژست بگیرم و تعامل کنم. برای عکسبرداری از این فارغ‌التحصیلی، من مجبور شدم با کیک بروم!»

نکته
برای پرتره‌های برجسته، رنگ‌های روشن‌تری بپوشید که با کلاه تیره و روپوش شما تضاد داشته باشد.

هیجان روز را ثبت کنید

ترفند زنده کردن تصاویر جالب فارغ‌التحصیلی شما چیست؟ حرکت. اعم از جرقه زدن نور یا پرتاب کلاه شما به سمت دوربین، ایجاد حرکت در عکس‌های شما می‌تواند باعث برانگیختن انرژی شود و به دیگران کمک کند احساس کنند که در آنجا با شما هستند (حتی اگر از نظر جسمی نمی‌توانند آنجا باشند). برای Lee، «بسیار مهم بود که جشن با روبان‌های در حال حرکت، کاغذهای رنگی روان و برش کیک، گرفته شود.» توصیه او چیست؟ به یاد داشته باشید که خوش بگذرانید: «بسیاری از عکس‌های مورد علاقه من در نهایت به عکس‌های صمیمانه از خنده‌ها و لحظه‌های واقعی ختم شده‌اند، زیرا طبیعی و نشاط‌آور هستند.»

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

بهترینِ بهترین‌ها را ثبت کنید
با قابلیت «تک‌برداشت» عکس‌های مختلفی را از چند ثانیه فیلم بگیرید—برای عکس‌های اکشن که نباید از دست داد عالی است.

هم‌اتاقی دانشگاه یا یکی از اعضای خانواده را همراه کنید

چرا که برای ثبت این لحظه مهم، چه کسی بهتر از افرادی که می‌خواهید آن را با آنها به اشتراک بگذارید؟ برای اینکه عکس شما همانطور که می‌خواهید به نظر برسد، عکس را با تنظیمات دوربین مورد نظر خود تنظیم کنید تا تمام کاری که باید انجام دهید کلیک و عکسبرداری باشد. Lee می‌گوید: «من با کمک دوست پسرم، Skyler، ترکیبی از عکس‌های سلفی، زمان‌دار و پرتره را گرفتم تا این رویداد را از هر زاویه‌ای ثبت کنم.» وقتی عکسبرداری شما به‌صورت انفرادی تمام شد، تلفن خود را روی سه‌پایه تنظیم کنید و از آنها دعوت کنید برای عکس گروهی به شما ملحق شوند.

برای همه فعالیت‌ها یا مراسم رسمی مهم

با ویژگی‌های درجه یک این دوربین، روز بزرگ خود را به روش خود خاطره‌انگیز کنید
در Galaxy S21 Ultra 5G.

نمای نزدیک Jessica Carrie Lee در حالی که به دوربین لبخند می‌زند و یک بستنی قیفی به رنگ آبی در دست دارد. نمای نزدیک Jessica Carrie Lee در حالی که به دوربین لبخند می‌زند و یک بستنی قیفی به رنگ آبی در دست دارد.

با حضور

Jessica Carrie Lee

مدل لباس و دانشجو از لس آنجلس.

در ادامه این مطالب را بخوانید