Gjithçka është më e
mirë me Galaxy

Mënyra dhe vendi ku shikojmë televizor dhe filma ka ndryshuar shumë, po ashtu edhe Galaxy. Çdo inovacion është projektuar për të optimizuar përvojën tuaj në argëtim. Me bateri që zgjat më shumë dhe me ekranin më mbresëlënës deri më sot, Galaxy ju mbulon që nga udhëtimet tuaja ditore deri te netët me filma nën yje.

"Ky është telefoni im i 6-të Galaxy dhe punon për mrekulli. Jetëgjatësia e baterisë është e mirë, ekrani fantastik."

Një ekran ku mund të
humbisni

Ekrani i Galaxy i denjë për kinema është prodhuar për transmetimin e filmave në dritë të fortë dielli ose në errësirë. Ekrani dinamik AMOLED1 redukton lodhjen e syve me më pak dritë blu2 ndërsa HDR10+3 ju lejon të shikoni ngjyra të shkëlqyera dhe kontrast skenë pas skene. Dhe me ekranin Cinematic Infinity-O-Display4, do të keni një përvojë të pandërprerë argëtimi, në rrugë ose në divan.

"1Ekrani i Galaxy S10e, S10, S10 5G, S10+, Note10, Note10+ ka marrë një certifikim për Mobile Color Volume 100% të DCIP3(Digital Cinema Initiatives) mbulim me raport kontrasti prej 2.000.000:1 nga VDE Germany.
2TUV Rheinland, një institucion certifikimi i njohur globalisht, akordoi për ekranin e Galaxy S10e, S10, S10 5G, S10+, Note10 dhe Note10+ Certifikimin Eye Comfort bazuar në aftësitë e veta për të reduktuar në mënyrë drastike efektet e dëmshme të dritës blu. Ky certifikim mund të gjendet në www.tuv.com me ID 1419064785 për seritë S10, dhe ID 1419071436 për seritë Note10.
3E disponueshme në Galaxy S10e, S10, S10 5G, S10+, Note10 dhe Note10+. Përputhshmëria mund të variojë sipas shërbimit ose vendit.
4 E disponueshme në Galaxy S10e, S10, S10 5G, S10+, Note10 dhe Note10+."

Shohim një burrë që mban një telefon ndërkohë që kalon më këmbë një rrugë qyteti plot lëvizje. Shohim një burrë që mban një telefon ndërkohë që kalon më këmbë një rrugë qyteti plot lëvizje.

Bateri që është gati për argëtim

Bateria inteligjente e Galaxy5 e optimizuar për rutinën tuaj. Ajo nuk e harxhon baterinë me aplikacionet në sfond kur shikoni video, prandaj keni energji të mjaftueshme për t'u argëtuar gjatë gjithë rrugës. Dhe me karikimin super të shpejtë, mund të karikoni me shpejtësi baterinë ose të merrni energji nga telefoni i një shoku përmes Wireless PowerShare6 që të vazhdoni të shikoni.

5E disponueshme në Galaxy S10e, S10, S10 5G, S10+,Note10, Note10+ dhe A70.
6E kufizuar për Samsung ose smartfonë të tjerë të markës me karikim me valë WPC Qi, si p.sh. Galaxy Note10, Note10+, S10e, S10, S10 5G, S10+, S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5 dhe pajisje që vishen si p.sh. Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch dhe Galaxy Buds. Nëse energjia e baterisë është më e ulët se 30%, Wireless PowerShare mund të mos funksionojë. Mund të mos funksionojë me disa aksesorë, kapakë ose pajisje të tjera të markës. Mund të ndikojë në marrjen e telefonatave ose shërbimeve të të dhënave, në varësi të mjedisit të rrjetit tuaj.
Shohim një grua të ulur nga dritarja në një avion që buzëqesh ndërsa shikon telefonin. Shohim një grua të ulur nga dritarja në një avion që buzëqesh ndërsa shikon telefonin.

Hapësirë ruajtëse që rritet me listën e filmave

Sot ne jetojmë në "Periudhën e artë të argëtimit", që do të thotë se ka diçka të re për të transmetuar çdo javë. Me një fole për kartë microSD7, Galaxy ka memorien e zgjerueshme që ju nevojitet për të qëndruar në një hap me programet e reja që ju rekomandojnë shokët.

7E disponueshme në Galaxy S10e, S10, S10+, Note10+ dhe A70. Karta MicroSD shitet veç. Disponueshmëria mund të variojë sipas vendit dhe prodhuesit.

Cila është zgjedhja juaj?

Shikoni videon

Kaloni në Galaxy - Argëtim

Bëni lëvizjen inteligjente

Ne e bëjmë më të lehtë transferimin e të dhënave tuaja nga telefoni i vjetër në telefonin tuaj të ri Galaxy. Me Smart Switch gjithçka që duhet është një hap i shpejtë për të transferuar të gjithë filmat tuaj të preferuar, edhe cilësimet tuaja, që ju thjesht ta merrni dhe të vazhdoni.

Logo Samsung Smart Switch Logo Samsung Smart Switch

Gjithmonë kujdes për pajisjen tuaj

Për një pajisje që është gjithmonë gati për ju, edhe suporti është gjithmonë gati për ju. Ne ofrojmë kujdes klienti për klientët e Galaxy me suportin tonë nga e Hëna - në të Premte.

24/7 simbol 24/7 simbol