Истечен

Важи од 04/06/2020 до 30/06/2020

Контактирајте го Епромотерот секој работен ден од 10ч до 13ч и од 13.30 до 18ч

Забележете ја разликата со Samsung QLED 8K телевизорот.

Добијте 15 % попуст на нов QLED 2020 само на Samsung.mk и уживајте во 8K телевизиска содржина на вашиот нов Samsung QLED 8K по специјална цена. Сѐ што треба да направите е да го контактирате нашиот е-промотор за да го добиете вашиот попуст, само кликнете на „ДА“ во долниот десен агол и потоа на „Телевизори и апарати за домаќинство“, нашиот е-промотор ќе ве контактира за објаснување и за вашиот код за попуст.

Се надеваме дека ќе уживате во вашето ново ТВ искуство

Промоцијата трае од 04.06. дo 30.06.2020 или до истекот на залихите и важи за купување на QLED моделите од 2020 година.

Повеќе детали на Одредби и услови

The Frame

Дизајниран да изгледа како рамка

Телевизорот The Frame е телевизор со елегантна и модерна рамка која беспрекорно се вклопува во твојот декор. Не само што го разубавува просторот како телевизор, туку и станува дел од твојата лична галерија како уметничко дело.
Телевизорот The Frame нуди избор на приспособливи рамки во разни бои. Избери ја совршената рамка според твојот простор, вкус, или уметнички дела — со магнетите можеш едноставно да додаваш и тргаш за да добиеш различни стилови.

The Serif

Твој дом, неограничени можности

Уживај во погледот на твојот телевизор од сите агли—и не само на дисплејот. The Serif изгледа прекрасно од почеток до крај, од сите страни и е одличен декор каде и да го поставиш. Остави The Serif елегантно да се соедини со просторот.
The Serif може да го поставиш буквално секаде во просторијата. Доаѓа со елегантен метален држач кој совршено одговара на неговата софистицирана рамка. Изгледа одлично и на помал простор, а можноста за вадење на ногарките го прави уште поразноличен. Движи го наоколу како што сакаш.

Совршена реалност

QLED 8K телевизор за совршен ден

Прецизноста е доведена речиси до совршенство, со Q90 и Q95 серијата. Со овој телевизор ќе почувствувате зголемена длабочина, непречен премин меѓу сцените и природна боја на сликата како да сте на снимање.

На поголем екран, сè станува како реално.
Сега сте никогаш поблиски до содржината која ја гледате.

Чисто совршенство на сликата

QLED 90 и Q95 Прецизност и детали

Прецизноста е доведена речиси до совршенство, со Q90 и Q95 серијата. Со овој телевизор ќе почувствувате зголемена длабочина, непречен премин меѓу сцените и природна боја на сликата како да сте на снимање.

На поголем екран, сè станува како реално.
Сега сте никогаш поблиски до содржината која ја гледате.

Oткријте ја убавината

QLED Q80 и Q85 убавината е во деталите

Гледајте во сликата, а не во телевизорот!
Доживејте совршено искуство додека гледате во него без оглед дали е вклучен или исклучен. Фината контрола на позадинското осветлување создава совршено и беспрекорно уживање.

Ги оживува темните и светлите сцени

QLED Q70 и Q75 реалност пред Вас

Реалноста на сликата е пред Вас! Со помош на иновативната Quantum Dot технологија видливоста на реалните бои го доживува максимумот. Не дозволувајте кој било детал да Ви недостасува со искуството на гледање кое станува уште поживописно со проширената HDR технологија.

Нов свет на бои

QLED Q60 и Q65 Слика со милијарда бои

Зачекорете во новиот свет на QLED бои. Со „Quantum Dot" технологијата ќе доживеете единствено искуство на гледање на полна резолуција со блескав распон од преку милијарда нијанси, а секоја е надоградена на неверојатна јасност благодарение на интелигентниот 4K процесор.

Aвтоматкото прилагодување и интелигентниот режим на работа ги прилагодуваат осветлувањето и звукот на сликата така да одговараат на условите на секој ентериер.