Gear S3 Frontier

Gear S3 Frontier

SM-R760

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Gear S3 Frontier (SM-R760)

Rrjeti/bartësi
 • Infra Samo Bluetooth
Lidhja
 • ANT+ Ne
 • Versioni USB N/A
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS,Glonass
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • NFC Da
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.2
 • Profilet Bluetooth A2DP,AVRCP,HFP,HSP
OS
Tizen
Ekrani
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 1.3" (32.9mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 360 x 360
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1GHz
 • Lloji i CPU Dual-Core
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 0.75 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 4 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 1.5 GB
Sensorët
Brzinomer, barometar, žiroskop, merač pulsa, ambijentalno svetlo
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh) 49.0 x 46.0 x 12.9mm
 • Pesha (g) 63g
Bateri
 • Kapaciteti standard i baterisë 380mAh
 • E çmontueshme Ne
 • Koha tipike e përdorimit 3~4 dana
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së audios MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Da
 • Veçori shtesë Poruke, pozivi, kontakti, S Health, vremenska prognoza, muzički plejer, S Voice, podešavanja, podsetnik, visinomer/barometer, raspored, alarm, svetski časovnik, vesti, galerija, Pronađi moj telefon, elektronska pošta, Monster Vampire

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush