Комплет безжични звучници SWA-8500S

SWA-8500S/EN

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 102ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Проширување со surround звук

Со подобностите на неверојатна безжична поврзаност со различни модели на саундбарови, Wireless Rear Kit ќе го засили surround звукот носејќи го на ново ниво за подинамична забава.

Проширување со surround звук Проширување со surround звук

Спецификации

  • Број на канали 2 Ch
  • Бруто тежина : едно пакување 2,4 kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелни елементи на производот се предмет на промена.