Микробранова печка FG88SUST, 23l

FG88SUST/OL

Микробранова печка FG88SUST, 23l(FG88SUST_OL) is rated 5.0 out of 5 by 3.
 • y_2022, m_11, d_30, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_3
 • loc_mk_MK, sid_FG88SUST_OL, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 101ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Секогаш изгледа како да е гланц нов

Да имаш керамички емајл е исто како да имаш некој да ти ја чисти рерната. За почеток, тој е траен, а сите добри куќни апарати треба да се трајни. Така што, без разлика како го користи твоето семејство, нема да се изгребе како не’рѓосувачкиот челик или да испука како пластиката. А и лесен е за чистење. Сѐ што ти треба е влажна крпа за да избришиш сѐ што е испрскано. Покрај тоа, ѕидовите се обложени со напреден материјал којшто делува како антибектериски агенс и освежувач. А сето тоа се добри вести за тебе бидејќи иако сите од твоето семејство ќе сакаат да ја користат, тоа не значи и дека ќе помагаат во чистењето.

Секогаш изгледа како да е гланц нов Секогаш изгледа како да е гланц нов

Притисни и заштеди

Копчето „Еко“ ти овозможува да заштедиш до 40 % од струјата додека е во мирување. Само притисни го и зачувај пари, енергија и планетата Земја.

Притисни и заштеди Притисни и заштеди

Од замрзнато во свежо за миг.

Одмрзнувањето не само што одзема време, туку е и непредвидливо. Најчесто ќе завршиш со храна којашто е кашеста на некои места, а тврда како камен на други. Но, функцијата Брзо одмрзнување од Samsung ти овозможува брзо и рамномерно да ги одмрзнеш замрзнатите храни, враќајќи ги во нивната свежа состојба пред замрзнувањето и поплочувајќи го патот за вкусна вечера.

Од замрзнато во свежо за миг. Од замрзнато во свежо за миг.

Автоматското мени мисли наместо тебе

Немаш време да ја прелистуваш книгата за готвење? Не можеш да најдеш рецепт? Треба набрзина да зготвиш нешто креативно? Тогаш дозволи му на автоматското мени на рерната на Samsung да нарача нешто вкусно за тебе. Наместо да ги погаѓаш времињата и температурите за готвење, само избери мени и притисни на копчето за да започнеш со готвење. Сѐ ќе биде совршено зготвено и ти ќе ги импресионираш своите пријатели и семејството, но не грижи се, автоматското мени нема да те издаде. Тоа ќе биде наша мала тајна.

Автоматското мени мисли наместо тебе Автоматското мени мисли наместо тебе

Три бранови се подобри од еден.

Во Samsung, се гордееме со фактот дека го подобруваме секој производ што го произведуваме со иновативните технологии. Нашиот троен систем на дистрибуција секој пат овозможува совршена и вкусна подготовка на сѐ, почнувајќи од пица, па сѐ до топло млеко, благодарение на трите точки за дистрибуција на микробрановите. Со нашите микробранови печки, ќе уживаш во рамномерно и комплетно готвење.

Три бранови се подобри од еден. Три бранови се подобри од еден.

Сигурносна брава за деца

Рерните на Samsung се безбедни за деца со специјални брави за да ги заштитат детските раце од опасност.

Сигурносна брава за деца Сигурносна брава за деца

Спецификации

 • Капацитет 23 литри
 • Тип Скара
 • Надворешни димензии 489 x 275 x 360 mm
 • Внатрешност 330 x 211 x324 mm

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.