Микробранова печка Muse 3 со систем за тројна дистрибуција, 23ℓ

Микробранова печка Muse 3 со систем за тројна дистрибуција, 23ℓ

MS23F301TAK/OL

Одбери боја

Боја :

Полесно до здрави оброци

Замени ги готовите јадења за кои е потребно само да ги подгрееш со домашни оброци благодарејќи на микробрановата печка Samsung F300G. Шеснаесет однапред одредени режими за подготовка на храната ти помагаат да подготвиш здрав оброк за само неколку минути, вклучително и свежи продукти, жита, живино месо и риба со едноставен допир на копче.

Полесно до здрави оброци Полесно до здрави оброци

Подобри го изгледот на својата кујна

Ова е микробранова печка достојна за твојата модерна кујна. Предната страна на F300G ја краси впечатливо црно стакло урамено со тенка рамка со усогласена рачка. Контролниот панел има ледено син дисплеј и детално сребрено броило за брз избор на нагодувања.

Подобри го изгледот на својата кујна Подобри го изгледот на својата кујна

Супериорна керамичка внатрешност

Нема повеќе триење или изгребани површини. Благодарејќи на керамичката внатрешност, микробрановата печка Samsung F300G нуди мазна површина што лесно се чисти и не ја менува бојата со текот на времето заради трагите од масло или маст. Во споредба со внатрешноста од не’рѓосувачки челик и епоксид, внатрешноста на оваа паметна печка е антибактериска и отпорна на гребење, што обезбедува долготраен врвен квалитет.

Супериорна керамичка внатрешност Супериорна керамичка внатрешност

Уживај во режимот ECO и заштеди

Дури и во мирување, конвенционалните микробранови печки трошат енергија за одржување на основните функции. Поставувањето на режимот ЕСО на новата печка Samsung F300G ја намалува потрошувачката на енергија, со што се остварува заштеда на месечните сметки за електрична енергија.

Уживај во режимот ECO и заштеди Уживај во режимот ECO и заштеди

Однапред програмирани рецепти за вкус на храната како дома

Мечтаеш за традиционален вкус на домашна храна? Избери од богатата понуда на однапред програмирани локални рецепти на микробрановата печка Samsung F300G. Може да подготвиш различни локални јадења со едноставно притискање на копче, со што се скратува времето за подготовка на оброкот.

Однапред програмирани рецепти за вкус на храната како дома Однапред програмирани рецепти за вкус на храната како дома

Совршено подготвено благодарејќи на тројните бранови

Подготви совршени јадења секојпат, благодарејќи на тројниот систем за дистрибуција на микробрановата печка F300G. Оваа технологија праќа микробранови низ три отвори во внатрешноста на печката, два повеќе отколку кај карактеристичните микробранови печки, со што се добива поголема покриеност и попрецизна распределба на топлина.

Совршено подготвено благодарејќи на тројните бранови Совршено подготвено благодарејќи на тројните бранови

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.