Микробранова печка Muse 3 со режим на работа ЕСО, 23ℓ

Микробранова печка Muse 3 со режим на работа ЕСО, 23ℓ

MS23F301TAS/OL

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 198ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Готвењето со свежи продукти е едноставно

Замени ја практичната готова храна со здрави домашни специјалитети благодарејќи на микробрановата печка Samsung Muse 3. Со помош на 20 однапред нагодени режими за готвење може да подготвиш јадење од свежи продукти за само неколку минути.

Готвењето со свежи продукти е едноставно Готвењето со свежи продукти е едноставно

Збогати го изгледот на твојата кујна

Збогати ја кујната со помош на модерната микробранова печка Samsung Muse 3 со карактеристичен преден дел од црно стакло што претставува составен дел од екстериерот, тенки линии и со соодветна рачка и кристално син екран, како и детално сребрено тркало.

Збогати го изгледот на твојата кујна Збогати го изгледот на твојата кујна

Керамиката ја одржува чистотата

Микробрановата печка Samsung Muse 3 се карактеризира со мазна керамичка внатрешност што лесно се одржува, не се гребе и која со текот на времето нема да ја изгуби бојата. Антибактериската внатрешност што е отпорна на гребење направена е за да трае.

Керамиката ја одржува чистотата Керамиката ја одржува чистотата

Заштеди пари со помош на режимот ЕСО

За да заштедиш на сметките за електрична енергија, нагодувањето на режимот ЕСО на новата печка Samsung Muse 3 обезбедува најмала потрошувачка на енергија во режим на мирување и значително ја намалува потрошувачката на енергија.

Заштеди пари со помош на режимот ЕСО Заштеди пари со помош на режимот ЕСО

Совршенство во подготовката на јадења

Постигни совршенство секојпат кога подготвуваш јадења благодарејќи на системот со тројна дистрибуција на микробранови - микробрановите печки имаат карактеристична внатрешност со три отвори што нудат поширока покриеност и порамномерна распределба на топлината.

Совршенство во подготовката на јадења Совршенство во подготовката на јадења

Испробај ги омилените традиционални рецепти

Избери некои од разновидните домашни рецепти што се однапред програмирани на микробрановата печка Samsung Muse 3 и уживај во познатите вкусови со едноставно притискање на копче.

Испробај ги омилените традиционални рецепти Испробај ги омилените традиционални рецепти

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.