ترفندها

به خود هدیه دهید: 4 ایده
گذراندن تعطیلات در خانه

آیا برای تعطیلات تنها هستید؟ در اینجا نحوه بهره‌مندی حداکثری از اوقات فراغت آمده است.

یک زن با ژاکت راحتی و شال روی چمنی پر از برگ‌های پاییزی دراز می‌کشد و در همان حال از Galaxy Tab S7 خود استفاده می‌کند. یک زن با ژاکت راحتی و شال روی چمنی پر از برگ‌های پاییزی دراز می‌کشد و در همان حال از Galaxy Tab S7 خود استفاده می‌کند.

به بیان ساده‌تر، تعطیلات امسال کمتر سنتی خواهد بود. با محدودیت‌ها و قرنطینه‌هایی در جریان است و توصیه‌هایی که برای مسافرت نکردن می‌شود، بسیاری این فصل را دور از خانواده و دوستان می‌گذرانند. ولی حتی اگر این فصل را دورادور جشن می‌گیرید، این تعطیلات هنوز هم می‌تواند حس معنی‌دار و فرح‌بخشی داشته باشد. در اینجا چند ایده برای گذراندن تعطیلات در خانه به‌منظور رسیدن به توازن، خلاقیت و تماس با کسانی که به آنها بیشترین اهمیت را می‌دهید آورده شده است؛ به‌علاوه چند هدیه که می‌تواند تمام آنها را گرد هم آورد.

یک زن روی مبل خود دراز کشیده و از Galaxy Tab S7 خود استفاده می‌کند. یک زن روی مبل خود دراز کشیده و از Galaxy Tab S7 خود استفاده می‌کند.
نمای جلو از Galaxy Tab S7. نمای جلو از Galaxy Tab S7.
Galaxy Tab S7
اگر از نمایشگاه‌های هنری آنلاین مدرن بازدید می‌کنید، مطمئن شوید که نمایشگر شما آنها را به بهترین حالت نمایش می‌دهد. تمامی آنها را با وضوح فوق‌العاده در نمایشگر Galaxy Tab S7 مشاهده کنید.
1

فرهنگی و خلاق شوید

مجبور نیستید که در شهری با شهرت جهانی زندگی کنید تا از هنرش لذت ببرید؛ بسیاری از موزه‌ها اکنون دسترسی بیشتر (و جالب‌تر) از همیشه دارند. مؤسسات فرهنگی نظیر Museu Picasso بارسلونا، موزه ملی سئول از هنر معاصر و مدرن و Musee d’Orsay پاریس تورهای مجازی فراگیری از تالارها و نمایشگاه‌های هنری مجازی* ارائه می‌دهند.

اگر پرسه در گالری شما را وسوسه کرده تا خلاقیت‌هایی از خودتان بخواهید نشان دهید، انجمن PENUP از هنرمندان، نقاشان و طراحانی که شاهکارهایی در دستگاه‌های Galaxy خلق می‌کنند وجود دارد. قلم S Pen خود را به دست بگیرید و در چالش‌ها و مباحث گروهی مشارکت کنید، و برای الهام‌بخشی بیشتر در گالری‌ها بگردید.

یک زن روی مبل آبی با چشمان بسته نشسته و پاهایش را روی هم انداخته است. یک زن روی مبل آبی با چشمان بسته نشسته و پاهایش را روی هم انداخته است.
2

شروع به انجام ذهن‌آگاهی کنید

جداسازی فیزیکی از نزدیکان در زمان تعطیلات می‌تواند زمان استرس‌آور سال را حتی بیش از حد چالش‌انگیز کند. تقلای زمانی برای همسو کردن سلامت ذهن و بدن به کاهش تنش و تقویت خلق و خویتان کمک خواهد کرد.

مدیتیشن تحت راهنمایی می‌تواند به قدری که نیاز دارید ساده و دربرگیرنده باشد و می‌تواند در قسمت‌های مختلف روز به گوش کردن موسیقی با فعال کردن «حذف فعال سروصدای مزاحم» Galaxy Buds Live سروصدای زمینه را کاهش دهد و به تمرکز شما در این امر کمک کند.

آیا می‌خواهید بدانید که چطور تلاش‌های شما به ثمر می‌رسد؟ ساعت مچی Galaxy Watch می‌تواند اطلاعات سلامتی و تندرستی شما را به‌طور زنده به برنامه Samsung Health بسپارد تا اطلاع کاملی از بهبود سطح استرس خود داشته باشید.

یک نمای بالا از مردی که همراه یک زن در یک مکالمه ویدئویی در حال شام خوردن است. یک نمای بالا از مردی که همراه یک زن در یک مکالمه ویدئویی در حال شام خوردن است.
3

از یک مهمانی شام مجازی میزبانی کنید

هیچ تعطیلاتی بدون مهمانی کامل نمی‌شود. و در حالی که سفارش دادن شام خجالت ندارد، این فرصت کم خطر برای امتحان کردن غذاهای سنتی و کلاسیک مثل آش را از دست ندهید. اگر غذا اضافه آمد، نگران نباشید؛ غذاهای اضافه موهبت اصیلی است که همواره تداوم دارد.


البته حفظ فاصله اجتماعی به معنی اجتماعی نبودن نیست. Scene Optimizer در Galaxy Note20 غذاهای چاشنی‌دار و دسرهای خوشمزه‌تان را به عنوان غذا تشخیص می‌دهد، سپس تنظیمات دوربین را تنظیم می‌کند تا رنگ‌های آنها در اینستاگرام جلوه کند. حتی زمانی که خانواده در اطراف شما نیستند، هنوز می‌توانید همراه عزیزان خود شام بخورید. دوستان خود را به مکالمه مجازی در Google Duo یا سایر برنامه‌های کنفرانس دعوت کنید؛ فقط حتماً هنگام خوردن حالت بی‌صدا را فعال کنید.

یک زن روی بالشی روی کف اتاق می‌نشیند که با لوازم هنری احاطه شده است و روی Galaxy Tab S7 خود نقاشی می‌کشد. یک زن روی بالشی روی کف اتاق می‌نشیند که با لوازم هنری احاطه شده است و روی Galaxy Tab S7 خود نقاشی می‌کشد.
4

درباره مصنوعات و تزئینات تجدید نظر کنید

تزئین میز شام برای تعطیلات نوعی وقت‌گذرانی برای بسیاری از خانواده‌ها است، ولی نبود میز فیزیکی مشترک در عید امسال باعث می‌شود به‌طور هوشمندانه در سنت‌های خود تجدید نظر کنیم. به جای اینکه میز مهمانی را بچینید و تزئین کنید، این کارها را برای نمایش روی دیوار یا قفسه پشت خود در هنگام دید و بازدید از طریق وب‌کم آماده سازید. حلقه‌های گل برای چارچوب شومینه یا دسته گلی از گل‌های پاییزی نه تنها بازدیدهای مجازی را جذاب‌تر می‌کند بلکه شما را در حس و حال شب‌های صمیمی تعطیلات قرار می‌دهد.

حتی اگر نمی‌توانید مهارت تزئین خود را به چشم مهمان‌های شخصی خود بکشید، این روزها ما همگی مهمان‌های مجازی همدیگر هستیم. تصویری از کار خود بگیرید و روند آن را با قلم S Pen روی آن بنویسید و آن را در شبکه‌های اجتماعی قرار دهید و نظر دیگران را جویا شوید. یا از تزئینات دستی خود به عنوان زمینه‌های یادداشت‌های تبریک دیجیتال به افرادی که امسال به بازدید شما آمده‌اند استفاده کنید.

*موجود بودن سرویس ممکن است برای هر منطقه متفاوت باشد.
*تصویر در تبلت برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

شکرگزار باشید، به دیگران و به خودتان هدیه دهید

تعطیلات این فصل به مانند سایر تعطیلات نخواهد بود، ولی عمل بخشیدن، یا حتی به خود پرداختن، همیشه حس خوبی دارد. گزینه‌های ما را برای ضروریات گذراندن تعطیلات در خانه بررسی کنید.

در ادامه این مطالب را بخوانید