ترفندها

نحوه کار کردناز خانه وموفق بودن

نکاتی برای دورکاری بدون ایجاد وقفه.

خانمی در داخل آپارتمان روی میزی خم شده است و روی برگه کاغذی در تخته گیره‌دار چیزی می‌نویسد خانمی در داخل آپارتمان روی میزی خم شده است و روی برگه کاغذی در تخته گیره‌دار چیزی می‌نویسد

کار کردن از خانه برای کسانی که می‌توانند کارهایشان را مستقل از محل کار انجام دهند، مزیت است. البته نباید نادیده گرفت که دورکاری نیز چالش‌های خاص خود را دارد. حال، چگونه مهیای موفقیت می‌شوید؟ اگر برای مدتی طولانی به جمع افراد دورکار ملحق می‌شوید یا موقتاً خود را با شرایط کار از خانه وفق می‌دهید، اینها برخی از شیوه‌هایی است تا از روز کاری خود بیشترین بهره را ببرید.​

نمای دید پرنده از خانمی که پشت میز نشسته است و با استفاده از برنامه DeX سامسونگ برای متصل کردن دستگاه تلفن همراه به مانیتور رومیزی، به‌راحتی دورکاری می‌کند. نمای دید پرنده از خانمی که پشت میز نشسته است و با استفاده از برنامه DeX سامسونگ برای متصل کردن دستگاه تلفن همراه به مانیتور رومیزی، به‌راحتی دورکاری می‌کند.
نکته
ساعات کاری و شخصی را برنامه‌ریزی کنید، سپس درست مثل رئیستان این برنامه را اجرا کنید.
1

متحرک و توانا باشید

به دستگاهی نیاز دارید که توانمندی لازم برای بازآفرینی بهره‌وری شما در محل کار را داشته باشد. Galaxy S20 خود را به ابزاری همچون Samsung DeX متصل کنید که تجربه دسک‌تاپ برآمده از تلفن شما را به ارمغان می‌آورد.

مدیریت زمان، کلید اصلی دورکاری از خانه است. مدیریت زمان، کلید اصلی دورکاری از خانه است.
2

از دور نیفتید

وقتی دورکاری می‌کنید، مدیریت مناسب زمان بسیار مهم است، سعی کنید ساعت‌های روز را به دوره‌های بهره‌وری تقسیم کنید: 15 دقیقه کار، سپس 5 دقیقه استراحت. این ترتیب را چهار بار تکرار کنید، سپس 20 دقیقه استراحت کنید. برنامه‌ای مثل «یادداشت‌های سامسونگ» را برای یادداشت‌برداری نصب کنید تا با عزمی راسخ کارهای آتی را انجام دهید.

خانمی که پیراهن صورتی پوشیده است، پشت میز نشسته و به دوردست نگاه می‌کند خانمی که پیراهن صورتی پوشیده است، پشت میز نشسته و به دوردست نگاه می‌کند
3

با فضای ابری کار کنید

داشتن قابلیت دسترسی به همه داده‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌ها از خانه امری کلیدی است. ابزاری مثل DeX می‌تواند با تبدیل دستگاه سامسونگ شما به تلفن و رایانه هم‌زمان، به شما کمک کند، یعنی دیگر لازم نیست نگران این باشید که کدام نسخه فایل روی کدام دستگاه است.

زنی در حال تماس با گروهش از طریق تماس تصویری برای دورکاری از خانه زنی در حال تماس با گروهش از طریق تماس تصویری برای دورکاری از خانه
4

با گروهتان در تماس باشید

تلاش بیشتری کنید تا در وسط روز کاری رئیستان را در جریان آخرین وضعیت پیشرفت کار قرار دهید و برای برقراری گپ تصویری با همکاران خود، از Google Duo استفاده کنید تا مطمئن شوید که هیچ مکالمه‌ای را که می‌تواند روی پروژه‌هایتان تأثیرگذار باشد، از دست نمی‌دهید. با این کار علاوه بر حفظ ارتباط کاری، تعامل چهره‌به‌چهره نیز برای شما فراهم می‌شود، موضوعی که ممکن است هنگام کار کردن از خانه مشتاق آن باشید.

*رابط کاربری محصول واقعی ممکن است متفاوت باشد.
*برای کار کردن با Microsoft Office، کاربران باید مجوز خریداری کنند.
*برای استفاده از Microsoft Word و Microsoft PowerPoint، باید آنها را دانلود کنید.

تجربه بزرگتر حتی در خانه

با استفاده از Samsung Dex، تصویر صفحه Galaxy S20 و Note10 خود را وارد صفحه نمایش بزرگ کنید و ماهرانه چند کار را هم‌زمان انجام دهید.

داستان‌های بعدی را بخوانید.