ترفندها

افزایش
بهره‌وری خود با
Galaxy Power و
Microsoft Tools

حفظ نظم و رسیدگی به امور بهترین نحو

ما همه راه‌های میانبر مخصوص به خود برای حفظ نظم را در اختیار داریم: ایمیل با فیلترهای رنگی، دفترچه یادداشت و قلمS Pen یا حتی یک تایمر آشپزخانه که زمان‌های استراحت روزانه را با صدای زنگش مشخص می‌کند.

ولی چرا باید فقط به همین‌ها بسنده کرد؟ همیشه راهی وجود دارد که بهره‌وری را با تلاش وافر به پیش برد. به خواندن ادامه دهید و با چند روش که ابزارهای Microsoft همراه با نوآوری‌های Galaxy می‌تواند در زندگی روزانه شما سازماندهی دیجیتال را به ارمغان بیاورد آشنا شوید.

Samsung Notes
ایده‌های خود را همانگونه که تصور می‌کنید یادداشت کنید. یادداشت‌هایی با محتوای ارزشمند ایجاد کنید که شامل تصاویر، متن‌های دست نوشته، یادداشت‌های صوتی و غیره باشد و آنها را به سادگی با Microsoft OneNote همگام‌سازی کنید.*

اشراف کامل به امور

هنگامی که روزانه سر میز کار یا پشت پیشخوان نشسته‌اید، داشتن دفترچه یادداشت و قلم برای یادداشت وظایف کاری که باید انجام شوند کافی است، ولی اگر در حین حرکت باشید اوضاع کمی پیچیده‌تر می‌شود. با یک استراتژی هوشمند، یادداشت‌برداری در کل روز می‌تواند ساده باشد.

از قلم S Pen در Galaxy Note20 و Tab S7 استفاده کنید تا یک یادداشت سریع برای خودتان بردارید و سپس سریع به متن قابل ویرایش در Samsung Notes برای دسترسی بعدی تبدیل کنید. همچنین می‌توانید Samsung Notes را به Microsoft OneNote متصل کنید تا تجربه ارتباط بی‌نقص بین تلفن و رایانه محقق شود که به‌طور خودکار یادداشت‌های شما را به OneNote ارسال می‌کند تا بتوانید آنها را در رایانه خود در زمانی دیگر باز کنید.*

همکاری مستمر

ممکن است یک همکار داشته باشید که کارش مدیریت جریان کاری تیم شما است. هنگامی که لازم است موضوعی به مشورت گذاشته شود، یا بازبینی، ویرایش یا ارائه شود، عضوی از تیم اطمینان حاصل می‌کند که تقویم‌ها به‌روزرسانی و دوباره سازماندهی می‌شوند. ولی وقتی می‌خواهید به نوبت دکتر برسید، حیوان خانگی خود را به دامپزشک ببرید، خرید کنید و به مادرتان سر بزنید یا وقتی که عضو تیم مسئول زمانبندی مریض شده باشد لازم است که خودتان همه کارها را مدیریت کنید.

اینکه بخواهید هر چیز را بخاطر بسپارید یکی از بهترین روش‌ها برای تضمین این مسئله است که یک قرار ملاقات یا جلسه را فراموش خواهید کرد. در روزهای شلوغ، همگام‌سازی برنامه «یادآور» در Galaxy شما با حساب Microsoft سبب می‌شود لیست کارها در Microsoft Teams‏، To Do و Outlook ظاهر شوند (و نیز سبب می‌شود که به‌روزرسانی‌های آن برنامه‌ها با برنامه «یادآور» نیز همگام‌سازی شود) از این رو هنگام کار با رایانه شخصی یا تلفن همراه به همان لیست دسترسی خواهید داشت.**

تداوم همکاری در کنار هم

گاهی اوقات وقتی با رایانه شخصی خود کار می‌کنید می‌خواهید سریع به اطلاعات موجود در تلفن خود دسترسی سریع داشته باشید. برای ادامه جریان کاری و متمرکز ماندن، از «Link to Windows» در Galaxy خود استفاده کنید. از این طریق به برنامه «Your Phone» در رایانه Windows متصل می‌شوید و می‌توانید به آسانی چند برنامه تلفن را در رایانه خود همانطور که در تلفن خود مشاهده می‌شوند باز کنید.*** ممکن است تغییر کوچکی حس شود، ولی می‌تواند تأثیر بزرگی بر بهره‌وری شما داشته باشد.

*این سرویس در OneNote‏، OneNote در بستر وب، OneNote برای Windows 10 و Outlook در بستر وب قابل دسترسی است. برای این کار اتصال شبکه یا Wi-Fi لازم است. تمام دستگاه‌ها باید به حساب سامسونگ یا حساب Microsoft یکسان وارد شده باشند.

**این سرویس در Microsoft To Do، ‏Teams و Outlook برای Windows 10 و در بستر وب قابل دسترسی است. برای این کار اتصال شبکه یا Wi-Fi لازم است. تمام دستگاه‌ها باید به حساب Microsoft یکسان وارد شده باشند.

*** کاربران باید از طریق «لینک به Windows» روی تلفن خود و برنامه «تلفن شما» روی رایانه شخصی، دستگاه Galaxy خود را به رایانه شخصی دارای Windows متصل کنند و دستورالعمل‌های تنظیم، از جمله ورود به همان حساب Microsoft را رعایت نمایند. «لینک به Windows» روی برخی از دستگاه‌های Galaxy از قبل نصب شده است. تلفن شما به آخرین به‌روزرسانی نسخه Windows 10 در رایانه شخصی نیاز دارد. قابلیت برنامه‌های دستگاه Galaxy باید روشن و به همان شبکه Wi-Fi وصل باشد. بعضی برنامه‌های تلفن ممکن است اشتراک‌گذاری محتوا با سایر صفحه‌ها را محدود کنند یا برای تعامل با آن‌ها نیازمند یک صفحه لمسی باشند. در رایانه شخصی Windows 10 می‌توان چند برنامه Android و حداکثر تا 5 برنامه را همزمان باز کرد.

ابزارها را دریافت کنید و همه آنها را کنترل کنید

یک زندگی با بهره‌وری بیشتر در دیدرس است. این دستگاه‌های قدرتمند Galaxy را در دست بگیرید و قدرت بهره‌وری Microsoft را اکنون مهار کنید.

لوگوی مایکروسافت لوگوی مایکروسافت

ابزارهای بهره‌وری Microsoft را کشف کنید

با مجموعه‌ای از برنامه‌های بهره‌وری که در تلفن و رایانه همگام‌سازی می‌شوند اتصال و تمرکز خود را حفظ کنید.

در ادامه این مطالب را بخوانید