ترفندها

روزتان را با تغییر در برنامه همیشگی شست و شوی لباس های خود شروع کنید

ببینید چطور تغییرات کوچک باعث تفاوت‌های بزرگ می‌شوند.

یک مادر، پدر و یک پسر کوچک در حال تمام کردن شست‌وشوی حجمی از لباس‌ها هستند. مادر و پسر با لذت در حال تا کردن یک پتوی زرد و پدر کنار ماشین لباس‌شویی QuickDrive™ سامسونگ زانو زده است. یک مادر، پدر و یک پسر کوچک در حال تمام کردن شست‌وشوی حجمی از لباس‌ها هستند. مادر و پسر با لذت در حال تا کردن یک پتوی زرد و پدر کنار ماشین لباس‌شویی QuickDrive™ سامسونگ زانو زده است.

یک خانواده جوان با اضافه کردن QuickDrive به وسایل خانه‌شان متوجه پیشرفت‌های کوچکی در برنامه همیشگی شست‌وشوی لباس‌ها می‌شوند. به زودی می‌بینند شیوه زندگی آنها بهتر شده است. بیایید ببینیم که چطور این اتفاق افتاده است.

پدر و پسر در حال خندیدن به تیشرت پسر با لکه مدادشمعی هستند. پدر جلوی QuickDrive™ زانو زده و یک تی‌شرت تمیز و سفید که به تازگی شسته شده است را در دست دارد تا پسر آن‌ را بپوشد. پدر و پسر در حال خندیدن به تیشرت پسر با لکه مدادشمعی هستند. پدر جلوی QuickDrive™ زانو زده و یک تی‌شرت تمیز و سفید که به تازگی شسته شده است را در دست دارد تا پسر آن‌ را بپوشد.
1

در زمانی کمتر, کار بیشتری انجام دهید

لکه‌ها و کثیفی ها بخشی ازمراحل بزرگ شدن هستند. ممکن است هر هفته کوهی از لباس برای شستن داشته باشید، اما حتی گل‌آلودترین لباس‌های کودک شما، در زمانی نصف گذشته شسته می‌شود.

شب است و زوجی در اتاقشان خوابیده‌اند در حالی‌که QuickDrive™ در اتاق کناری مشغول شستن لباس‌هاست. چراغ‌های QuickDrive™ روشن است و ماشین در سکوت و آرامش کار می‌کند تا آنها راحت بخوابند. شب است و زوجی در اتاقشان خوابیده‌اند در حالی‌که QuickDrive™ در اتاق کناری مشغول شستن لباس‌هاست. چراغ‌های QuickDrive™ روشن است و ماشین در سکوت و آرامش کار می‌کند تا آنها راحت بخوابند.
ارائه عملکرد برنامه‌ریز از طریق "Laundry End Time-Setting Interface" ارائه عملکرد برنامه‌ریز از طریق "Laundry End Time-Setting Interface"
برنامه‌ریز ماشین لباس‌شویی
برنامه شست‌وشو را طوری تنظیم کنید تا هر وقت می‌خواهید تمام شود.
2

لباس‌هایتان را یک‌شبه بشویید

شب‌هایی که دیروقت به خانه می‌رسید از وقت باارزشتان بهتر استفاده کنید و شستن لباس‌ها را بگذارید برای زمانی‌که خواب هستید. یعنی زمانی‌که هزینه مصرف برق کمتر است. اصلاً نگران سروصدا نباشید. هیچ صدایی خوابتان را به‌هم نمی‌زند.

مادر، پدر و پسر خردسالشان، همه لباس‌هایی تمیز پوشیده‌اند مادر کیک توت‌فرنگی را روی میز ناهارخوری در جاییکه فرزند و همسرش کنار هم نشسته‌اند قرار می‌دهند. QuickDrive™ به‌درستی در نمای پشتی تنظیم شده است. مادر، پدر و پسر خردسالشان، همه لباس‌هایی تمیز پوشیده‌اند مادر کیک توت‌فرنگی را روی میز ناهارخوری در جاییکه فرزند و همسرش کنار هم نشسته‌اند قرار می‌دهند. QuickDrive™ به‌درستی در نمای پشتی تنظیم شده است.
3

مراقب پارچه‌های ظریف باشید

لبا‌س‌های رسمی و بقیه پارچه‌های ظریف را به شکلی نگه دارید که نو به نظر برسند تا در هر شرایطی لباس‌هایی نو برای پوشیدن داشته باشید. QuickDrive™ نرم، سریع و کارآمد است، پس حالا می‌توانید آن عشق را به پارچه‌های ظریفتان هم منتقل کنید!

مادر پشت رایانه در دفتر کار خود نشسته است. او با استفاده از گوشی سامسونگ Galaxy S9، چرخه شست‌وشو QuickDrive™ در خانه را با استفاده از برنامه Q-rator سامسونگ تنظیم می‌کند. او از اینکه می‌تواند از راه دور ماشین لباس‌شویی‌اش را کنترل کند خوشحال است. مادر پشت رایانه در دفتر کار خود نشسته است. او با استفاده از گوشی سامسونگ Galaxy S9، چرخه شست‌وشو QuickDrive™ در خانه را با استفاده از برنامه Q-rator سامسونگ تنظیم می‌کند. او از اینکه می‌تواند از راه دور ماشین لباس‌شویی‌اش را کنترل کند خوشحال است.
ارائه عملکرد دستور‌العمل از طریق "Laundry Condition-Setting Interface" ارائه عملکرد دستور‌العمل از طریق "Laundry Condition-Setting Interface"
دستورالعمل شست‌وشو
براساس نوع لباس و میزان کثیفی‌اش و در مورد بهترین برنامه برای شست‌وشوی هر لباسی، توصیه‌هایی را دریافت کنید.
4

وقتی بیرون از خانه هستید کارهای خانه‌تان را انجام دهید.

نیازی نیست برای انجام کارهای خانه حتماً داخل خانه باشید. شما می‌توانید با استفاده از گوشی هوشمندتان بهترین برنامه شست‌وشو را تنظیم و زمان پایان شست‌وشو را هم مشخص کنید.

ماشین لباس‌شویی QuickDrive™ کاملاً در اتاق رخت‌شویی قرار گرفته است. ماشین لباس‌شویی براق و تمیز است و بی‌سروصدا کار می‌کند. ماشین لباس‌شویی QuickDrive™ کاملاً در اتاق رخت‌شویی قرار گرفته است. ماشین لباس‌شویی براق و تمیز است و بی‌سروصدا کار می‌کند.
لوگوی فناوری Inverter دیجیتال: گارانتی ۱۱ ساله موتور. لوگوی فناوری Inverter دیجیتال: گارانتی ۱۱ ساله موتور.
5

سال ها قابل اعتماد

۱۱ سال ضمانت برای موتور DIT QuickDrive™، یک دستگاه قابل اعتماد و ماندگار است که ارزش سرمایه‌گذاری دارد.

بیشتر از یک ماشین لباس‌شویی

QuickDrive™ فقط یک ماشین لباس‌شویی نیست، بلکه یک راهکار برای سبک زندگی است.

داستان‌های بعدی را بخوانید