ترفندها

آینده دورکاری:
کار کردن از همه جا

وقتی همه آنچه احتیاج دارید WiFi باشد، زندگی کردن مانند یک کوچ‌نشین دیجیتال ساده‌تر از همیشه است. اینجا نحوه کار کردن از راه دور به روش درست نشان داده شده است.

از آنجا که دورکاری برای بسیاری عادی شده است، بعضی از ماها می‌توانیم از تغییر منظره استفاده کنیم و روال عادی کار از خانه خود را تازه کنیم. خوشبختانه با نکات کار از راه دور و ابزارهای مناسب، دیگر نیازی ندارید خود را به یک جای یکسان تکراری محدود کنید. اینجا نحوه کار کردن از همه جا در دسترس است و می‌توانید همه کار خود را به‌صورت بی‌وقفه انجام دهید.

در ارتباط باشید، حتی از فاصله دور

تا به حال به این فکر کرده‌اید که کار کردن از یک کابین دنج در جنگل یا یک خانه ساحلی کوچک بدون مزاحم چطور خواهد بود؟ حتی اگر حالا ممکن است مسافرت دشوار به نظر برسد، هنوز هم گزینه‌های زیادی برای ادارات مرکزی موقت و دور از خانه وجود دارد. اگر در منطقه کاملاً دورافتاده‌ای مستقر شده‌اید که ممکن است در سیگنال اینترنت خود دچار قطعی شوید، از ویژگی‌هایی مانند نقطه اتصال خودکار در Tab S7 استفاده کنید که داده‌های تلفن همراه یا اتصال WiFi را از تلفن شما می‌گیرد. این ویژگی برای ورود به پروژه‌ای که نباید از دست بدهید یا تماس تصویری با مشتری، ایده‌آل است.

راهنمایی: کافی است در تنظیمات اتصال خود، «نقطه اتصال خودکار» را در قسمت «نقطه اتصال همراه» و «اتصال اینترنت باواسطه» در Galaxy Note20 روشن کنید. سپس، به سراغ تنظیمات WiFi در دستگاه دوم خود (مانند تبلت) بروید. می‌بینید که از قبل، تلفن شما به عنوان یک شبکه WiFi فهرست شده است. روی نقطه اتصال ضربه بزنید تا به آن وصل شوید.

وقت استراحت روی صفحه نمایش بزرگ
جایی که می‌روید، لازم نیست تلویزیون هم با خود ببرید. استراحت کوتاهی کنید و از طریق Bixby و هندزفری به سراغ سریال مورد علاقه‌تان در Netflix بروید.

میزان بهره‌وری خود را در همه صفحه نمایش‌ها افزایش دهید

نداشتن یک نمایشگر رومیزی واقعاً یک معضل است. اما در هنگام سفر، تبلت شما می‌تواند به عنوان صفحه نمایش قابل حمل دوم مورد استفاده قرار بگیرد. از برنامه Samsung Notes خود استفاده کنید تا از جلسات مجازی‌ای که در Galaxy Note20 خود ضبط کرده‌اید یادداشت بردارید. سپس، نفس عمیقی بکشید و با کپی کردن مستقیم ایده‌های خود در Tab S7، آنها را گسترش دهید تا درست در جایی که توقف کردید، ادامه دهید. آیا نیاز دارید پوشه‌ها یا پوشه‌های چندتایی را انتقال دهید؟ برای اشتراک‌گذاری محتوا، تلفن و تبلت خود را به Samsung Flow وصل کنید.

فهرستی از آرزوهایتان تهیه کنید تا وقت آزاد خود را به حداکثر برسانید

فهرست‌ها یک روش بی‌عیب و نقص برای ایجاد نظم از دل هرج و مرج و افزایش کارآمدی است. با نوشتن دو فهرست، بر وظایف روزانه خود مسلط شوید: یکی برای آنهایی که باید انجام دهید و یکی برای کارهایی که می‌خواهید بیشتر انجام دهید. دومی می‌تواند شامل هرچیزی باشد که وقتی روز کاری تمام می‌شود می‌خواهید آن را بکاوید، چه کاوش در محیط جدید اطرافتان باشد یا حتی هم زدن قهوه مرغوبی باشد که در اینترنت پیدا کرده‌اید. بعد، کارهای خود را با یادآورهایی در طول روز تنظیم کنید و آنها را در سراسر Galaxy Note20 و Tab S7 خود همگام‌سازی کنید (در شرایطی که ممکن است حواستان از گشت و گذار در یک دستگاه پرت شود). داشتن یک فهرست از کارهایی که باید انجام دهید در هر دو مقوله می‌تواند برای کمک به درست انجام دادن وظایف، یک حس مسئولیت‌پذیری و هیجانی برای ادامه کار به شما بدهد.

اگر برای ورود به فضای جدید خود نیاز به کمک دارید، از ویژگی حذف فعال سر و صدای مزاحم در Galaxy Buds Live خود استفاده کنید. چه در هنگام کار یا پاسخ دادن به تماس‌های مهم، با لیست پخش محیط هماهنگ شوید، هدفون میزان صدایی را که در پس‌زمینه جریان دارد کم می‌کند، بنابراین هر جا که هستید، بهتر می‌توانید روی انجام سریع فهرست کارهای انجام‌دادنی متمرکز شوید.

تغییر نحوه کار و بازی خود

با این دستگاه‌ها، هر جا که هستید از وقت خود نهایت بهره را ببرید، چه به خدمات عمومی دسترسی داشته باشید چه از آنها استفاده نکنید.

در ادامه این مطالب را بخوانید