T вградена плоча со индикатор за топлина, 6 kW

T вградена плоча со индикатор за топлина, 6 kW

CTR464EB01/XEO

4.8 (12)

Одбери боја

Боја :

Керамичка површина

Твојата кујна ќе изгледа ексклузивно благодарејќи на елегантниот и софистициран дизајн. Ако готвиш со вистинско задоволство, твоите јадења ќе бидат уште повкусни!

Керамичка површина Керамичка површина

Автоматска безбедност

Дозволи Samsung да го олесни твојот ум со нашата безбедност за исклучување, за да обезбедиме нашите уреди за готвење да се исклучуваат кога ти ќе посакаш. Исто така нудиме безбедно заклучување за децата за да бидеш сигурен дека малите рачиња не се наоѓаат во опасност.

Automatic Safety Automatic Safety

Само пребриши и чисто е

Излевањето по грејната плоча Samsung од керамичко стакло што лесно се чисти не претставува проблем. Благодарејќи на мазниот ергономски дизајн излеаната храна и мрсните дамки може едноставно и брзо да ги избришеш со мека крпа. А затоа што керамичката површина не се загрева толку брзо како кај другите грејни плочи, излеаната храна нема да се залепи на неа. Така повеќе време ќе поминеш чистејќи ја својата чинија отколку грејната плоча.

Само пребриши и чисто е Само пребриши и чисто е

Повеќенаменската зона ги одржува твоите чинии во форма.

Кажи им на твоите гости да дојдат гладни, затоа што керамичките плочи за готвење Samsung се карактеризираат со повеќенаменски зони кои лесно можат да се адаптираат на секој облик на тава или тепсија. Ако разновидноста е навистина зачин на животот, тогаш повеќенаменската зона ќе ти помогне да го одржуваш вкусен твојот свет.

Повеќенаменската зона ги одржува твоите чинии во форма. Повеќенаменската зона ги одржува твоите чинии во форма.

Спецификации

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.