NA3000H Вградена плоча со моќно загревање

NA64H3010AS/L1

NA3000H Вградена плоча со моќно загревање(NA64H3010AS_L1) is rated 5.0 out of 5 by 1.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_mk_MK, sid_NA64H3010AS_L1, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 143ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери начин на инсталација

Моќна топлина за брзо готвење

Моќна топлина

4-те рингли имаат импресивна моќност, така што можеш да користиш екстремна топлина за брзо и интензивно готвење или можеш да зовриеш вода и многу побрзо да ги зготвиш намирниците.

Моќна топлина за брзо готвење Моќна топлина за брзо готвење

Упатство за инсталација:

Упатство за инсталација: Упатство за инсталација:

Нема повеќе кревање на садовите

Бесконечна решетка

Бесконечната решетка овозможува садовите да се преместуваат брзо и лесно. Дури и најтешките тави ќе се лизгаат на постојани шини и нема да има тешко кревање. Може лесно да се измие во машината за миење садови.

Спецификации

 • Број на рингли 4 EA
 • Тип Вградена
 • Тежина/Димензии 600x95x510 mm

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.