C21RJAN Вградена плоча со керамичка површина, 3 kW

C21RJAN Вградена плоча со керамичка површина, 3 kW

C21RJAN/BOL

5.0 (31)

Одбери боја

Боја :

Керамичка површина

Твојата кујна ќе изгледа ексклузивно благодарејќи на елегантниот и софистициран дизајн. Ако готвиш со вистинско задоволство, твоите јадења ќе бидат уште повкусни!

Керамичка површина Керамичка површина

Упатство за инсталација

Упатство за инсталација Упатство за инсталација

Само пребриши и чисто е

Излевањето по грејната плоча Samsung од керамичко стакло што лесно се чисти не претставува проблем. Благодарејќи на мазниот ергономски дизајн излеаната храна и мрсните дамки може едноставно и брзо да ги избришеш со мека крпа. А затоа што керамичката површина не се загрева толку брзо како кај другите грејни плочи, излеаната храна нема да се залепи на неа. Така повеќе време ќе поминеш чистејќи ја својата чинија отколку грејната плоча.

Само пребриши и чисто е Само пребриши и чисто е

Управување со помош на функцијата Smart Touch

Чувствително готвење! Нашата грејна плоча од керамичко стакло има четири зони за готвење со високи перформанси со јаки грејни површини што зрачат и ја загреваат твојата храна.

Управување со помош на функцијата Smart Touch Управување со помош на функцијата Smart Touch

Спецификации

  • Грејач елемент Керамички
  • Број на рингли 2 EA
  • Надворешни димензии (ШxВxД) 288 x 50 x 505
  • Тежина (нето) 4,3 kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.