NV5000M Вградена рерна со двојна зона за печење, 64ℓ

NV5000M Вградена рерна со двојна зона за печење, 64ℓ

NV66M3531BS/OL

NV5000M Вградена рерна со двојна зона за печење, 64ℓ(NV66M3531BS_OL) is rated 5.0 out of 5 by 16.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_16
 • loc_mk_MK, sid_NV66M3531BS_OL, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 122ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Две рерни во една

Двојна рерна

Двојната технологија за готвење ти дава целосна флексибилност со две зони за печење што можат да се користат независно, со различни температури и временски нагодувања, или може да ја користиш цела рерна за подготовка на поголема количина храна.

Две рерни во една Две рерни во една

Едноставен каталитички систем за чистење

Каталитичко чистење

Системот за каталитичко чистење го олеснува чистењето на рерната. Каталитичката обвивка на задниот дел од рерната апсорбира маснотии што прскаат и протекуваат при подготовката на храната и ги оксидира сите траги на високи температури.

Едноставен каталитички систем за чистење Едноставен каталитички систем за чистење

Пече повеќе

Капацитет од 64 литри

Масивната печка со капацитет од 64 литри ти овозможува да подготвиш големи количини храна. Можеш лесно да ставиш големи работи, како голема мисирка, и има две полици за да подготовка на различни јадења.

Пече повеќе Пече повеќе

Впечатливи енергетска ефикасност

А-класа

Направено е да обезбеди исклучителна енергетска ефикасност во А-класа, иако има многу голем простор во рерната. Енергетско ефикасно домаќинство ти помага да ја намалиш сметката за електрична енергија и да заштедиш пари.

Впечатливи енергетска ефикасност Впечатливи енергетска ефикасност

Спецификации

 • Конвекција 1200 / 1200 W
 • Тежина/Димензии 64 L
 • Надворешни димензии (ШxВxД) 595 x 595 x 566 mm
 • Тежина (нето) 35.5 kg
 • Напојување / номинална вредност A

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.