DW4000RM Машина за садови со помалку бучава 46dB

DW4000RM Машина за садови со помалку бучава 46dB

DW50R4040BB/EO

DW4000RM Машина за садови со помалку бучава 46dB(DW50R4040BB_EO) is rated 5.0 out of 5 by 5.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_5
 • loc_mk_MK, sid_DW50R4040BB_EO, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 138ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери Капацитет

Помалку бучава. Помалку врева дома.

Помалку бучава.

Избегни создавање врева со бучна машина за миење садови. Коритото од нерѓосувачки челик е направено да создава многу помалку бучава. Апсорбира многу од бучавата и вибрацијата во текот на работењето, со што работи исклучително тивко. На 46 децибели таа е потивка од вообичаен разговор.

Помалку бучава. Помалку врева дома. Помалку бучава. Помалку врева дома.

Упатство за инсталација

DW50R4040BB DW50R4040BB

Заштеди време со еден час миење и сушење

1 час експресно миење

Чистење и сушење на садови многу побрзо со опцијата 1 час експресно миење. Совршена е за малку валкани предмети кои не бараат навистина интензивно чистење, како чаши, прибор за јадење и чинии. Ќе ги стави низ целосен циклус на миење и сушење во рок од 60 минути, заштедувајќи ти време.

Заштеди време со еден час миење и сушење Заштеди време со еден час миење и сушење

Обезбедува дополнителна безбедност од штета од вода

Aqua Stop

Остани безбеден без неочекувана штета од вода со функцијата за безбедно запирање вода (Aqua Stop). Го затвора доводот за вода и струјната врска го запира работењето на машината за садови. Така се заштитува од добивање електричен шок и потенцијална скапа штета од вода во твојот дом.

Обезбедува дополнителна безбедност од штета од вода Обезбедува дополнителна безбедност од штета од вода

Флексибилно прилагодување на висината со еден допир

Автоматско прилагодување

Лесно се вклопува во различни видови и големини на садови. Со еден допир, карактеристиката Автоматско прилагодување овозможува горната полица да с движи горе или долу. Со создавање повеќе простор на долната полица, може да с сместат различни големини и форми на садови, вклучително големи лонци, широки послужавници и големи чинии.

Флексибилно прилагодување на висината со еден допир Флексибилно прилагодување на висината со еден допир

Лесен простор за полнење и оптимизација на приборот за јадење

3-та полица

Измиј прибор за јадење и големи садови поудобно со 3-та полица. Обезбдува посветен простор за сместување на приборот за јадење и кујнскиот прибор. Предметите можат лесно и брзо да се ставаат и вадат. Во споредба со моделите со две полици на Samsung, таа исто така ослободува повеќе простор за остатокот од машината за садови за други предмети.

Лесен простор за полнење и оптимизација на приборот за јадење Лесен простор за полнење и оптимизација на приборот за јадење

Хигиенско плакнење за отстранување бактерии

Хигиена

Исплакни хигиенски за да ги отстраниш микробите и бактериите. Со одредени програми, опцијата за Хигиена го проширува крајното плакнење и ја зголмува температурата на водата на 70˚C. Ова овозможува подлабинско чистење со дезинфекција на висока температура. Така твоите садови, приборот за јадење и приборот за готвење се секогаш безбедни за употреба.

Хигиенско плакнење за отстранување бактерии Хигиенско плакнење за отстранување бактерии

Спецификации

 • Дизајн Целосно вградена
 • Големина 18"
 • Боја/Материјал Нема
 • Начин на перење Ротационо
 • Перформанси 9 P/S
 • Годишна потрошувачка на вода 2660 ℓ

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.