32" T5302 FHD Smart TV 2020

UE32T5302AKXXH

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 112ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • Имај двојно поголема јасност
 • Full HD Резолуција
 • Живописни бои кои те доближуваат до содржината

Одбери Големина

 • Имај двојно поголема јасност
  Full HD Резолуција
 • Види ги воодушевувачките детали
  HDR
 • Живописни бои кои те доближуваат до содржината
  PurColor

Гледај, играј, поврзи се

Гледај, играј, поврзи се Гледај, играј, поврзи се

* Samsung е бр. 1 бренд за телевизори веќе 14 години* Извор – Omdia, јануари 2020 год. Рангирањето е направено според извршени пратки. Резултатите не се одобрување на Samsung. Секое потпирање на овие резултати е на сопствен ризик на третата страна.

Имај двојно поголема јасност

Full HD Резолуција

Твоите омилени телевизиски програми и филмови стануваат реални. Богатата и живописна Full HD резолуција има двојно поголема резолуција од HD телевизорите.

Имај двојно поголема јасност Имај двојно поголема јасност

Наоѓај различни содржини користејќи само еден далечински управувач (ЕУ)

Smart Hub & One Remote Control (Достапноста на карактеристиката може да се разликува во зависност од регионот. Провери пред употреба.)

Сè што ти треба е еден далечински управувач за да откриеш многу различни содржини. Можеш да управуваш со дигиталниот приемник, конзолата за играње, апликациите, па дури и со пренос во живо.

Наоѓај различни содржини користејќи само еден далечински управувач (ЕУ) Наоѓај различни содржини користејќи само еден далечински управувач (ЕУ)

* Реалниот далечински управувач може да се разликува од прикажаниот на сликата.* Услугата може да не е активирана во исто време со Samsung телевизорот, а достапноста може да се разликува во зависност од регионот.

Види ги воодушевувачките детали

HDR

Високиот динамички опсег ја зголемува светлата експресија на телевизорот, така што може да уживаш во огромен спектар на бои и визуелни детали, дури и во мрачни сцени.

Види ги воодушевувачките детали Види ги воодушевувачките детали

Живописни бои кои те доближуваат до содржината

PurColor

Со PurColor изгледа како да си навистина во видеото кое го гледаш. Му овозможува на телевизорот да изрази огромен спектар на бои за да се добие оптимален перформанс на сликата, така што можеш целосно да се впуштиш во неа.

Живописни бои кои те доближуваат до содржината Живописни бои кои те доближуваат до содржината

Твојата нова домашна канцеларија

Далечински пристап

Работи од дома преку твојот телевизор, преку далечинскиот пристап можеш да го присликаш екранот на твојот компјутер на телевизорот безжично. Можеш дури да ги отвориш и твоите документи од твојата канцеларија користејќи Microsoft Office 365- и сето тоа од удобноста на твојот кревет.

Твојата нова домашна канцеларија Твојата нова домашна канцеларија

* Достапноста на карактеристиките може да варира во зависност од моделот и регионот. * ТВ и компјутер мора да бидат поврзани на мрежа. * Споделувањето на екранот (огледувањата) е поддржано само за Windows 10. * Далечинското поврзување со компјутер што работи на Windows е поддржано само за Windows 7 или подоцна И оперативниот систем мора да биде професионално или повисоко издание. * Далечинското поврзување со компјутер што работи на Mac е поддржано само за Mac OS X 10.5 или понова верзија. * Додатоци за компјутер, како што се глувчето и тастатурата, се продаваат одделно. * Оваа услуга бара поставување за да се овозможат далечински врски во компјутер.

Подобрени детали за чиста слика

Ultra Clean View

Ultra Clean View пружа висококвалитетни слики со помали нарушувања, користејќи напреден алгоритам за анализа на оригиналната содржина и овозможување подобри детали.

Подобрени детали за чиста слика Подобрени детали за чиста слика

Гледај како сликите оживуваат

Contrast Enhancer

Contrast Enhancer ги оживува сликите со тоа што го приспособува контрастот и нуди неверојатен квалитет на слика со поголема длабочина.

Гледај како сликите оживуваат Гледај како сликите оживуваат

Модерен дизајн за твојот простор

Slim

Овој прекрасен тенок дизајн се вклопува во секој интересен декор и го подобрува стилот без да биде во центар на внимание.

Модерен дизајн за твојот простор Модерен дизајн за твојот простор

Се вклопува во твојот домашен еко-систем

Работи со

Нека животот биде уште поповрзан. Samsung телевизорот работи со Amazon Alexa, Google Assistant и AirPlay 2.

* Некои карактеристики и функции обезбедени од поврзаните уреди може да не се поддржани или се со ограничена употреба.

Работи со AirPlay 2

AirPlay 2

Со вградениот AirPlay 2 сега може на големиот екран да пренесуваш во живо или да споделуваш содржина од Apple уреди. Со леснотија пуштај видеа, музика, фотографии и многу повеќе од твојот iPhone, iPad и Mac на Samsung телевизорот.

* Оваа услуга може да не е достапна при купувањето на овој производ и достапноста може да се разликува во зависност од регионот. * Сликите се симулирани само за илустрација. * Достапноста на карактеристиката и графичкиот кориснички интерфејс (GUI) може да се разликуваат во зависност од регионот. Провери пред употреба.

Работи со AirPlay 2 Работи со AirPlay 2

* Оваа услуга може да не е достапна при купувањето на овој производ и достапноста може да се разликува во зависност од регионот. * Сликите се симулирани само за илустрација. * Достапноста на карактеристиката и графичкиот кориснички интерфејс (GUI) може да се разликуваат во зависност од регионот. Провери пред употреба.

Спецификации

 • Серија 5
 • Резолуција 1,920 x 1,080
 • Димензии на комплетот со постоље (ШxВxД) 737.4 x 465.4 x 150.5 mm
 • Тежина на комплетот со подлога 4,20 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи од производот се предмет на промена.