2ch Soundbar звучници HW-N300

HW-N300/EN

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 107ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери

Боја :
 • Силен бас со вграден вуфер
  Силен бас со вграден вуфер
 • USB
  USB
 • Безжично поврзување со ТВ
  Безжично поврзување со ТВ
 • Стриминг на музика преку Bluetooth
  Стриминг на музика преку Bluetooth

TV mate за подобар ТВ звук

Овој идеален ТВ придружник ти дозволува поинаку да го слушаш звукот. Слушај моќен, извонреден звук од компактен Soundbar.

TV mate за подобар ТВ звук TV mate за подобар ТВ звук

* Soundbar безжично се поврзува со телевизорот преку Bluetooth.

Силен бас со вграден вуфер

Опкружи се со посакуваниот длабок бас без посебен вуфер. Soundbar е опремен со два вградени вуфери и звучен канал. Тоа значи повеќе простор и повеќе бас за тебе.

Силен бас со вграден вуфер Силен бас со вграден вуфер

Пуштај музика преку вградениот отвор за USB

Овој Soundbar ти олеснува да уживаш во музиката во својот простор. Доаѓа во комплет со интегриран отвор USB 2.0, па сè што треба е да го приклучиш меморискиот уред со музички датотеки и да притиснеш на копчето „play“.

Пуштај музика преку вградениот отвор за USB Пуштај музика преку вградениот отвор за USB

Проширување со surround звук

Проширувањето со surround звук го зголемува просторот за слушање и странично и нагоре да произведе висококвалитетен звук. Сега може да уживаш во одличен звук со вистински извонредни surround ефекти.

Проширување со surround звук Проширување со surround звук

Безжично поврзување со ТВ

Поврзи го Soundbar со твојот Samsung ТВ* лесно и без заплеткани кабли преку Bluetooth. Ќе можеш веднаш да уживаш во сета своја содржина.

Безжично поврзување со ТВ Безжично поврзување со ТВ

* Компатибилен со определени Samsung телевизори кои поддржуваат Bluetooth.

Стриминг на музика преку Bluetooth

Soundbar звучникот користи Bluetooth врска за полесно безжично поврзување со другите уреди. Уживај во музиката од својот мобилен телефон со врвен аудио квалитет, каде и да си и без никакви кабли.

Стриминг на музика преку Bluetooth Стриминг на музика преку Bluetooth

Контрола со само еден далечински управувач

Не ти требаат неколку далечински управувачи. За вклучување, јачината на звукот, па дури и звучните ефекти, можеш да ги контролираш клучните функции на Soundbar со далечински управувач на Samsung телевизор и корисничкиот интерфејс на телевизорот.

* Компатибилен со одредени Samsung телевизори. Погледни во продавницата за повеќе информации.

Контрола со само еден далечински управувач Контрола со само еден далечински управувач

* Компатибилен со одредени Samsung телевизори. Погледни во продавницата за повеќе информации.

Апликација Samsung Audio Remote

Контролирај го твојот Soundbar со Samsung апликацијата Audio Remote на твојот смартфон или таблет со Android™. Поврзи се едноставно со Bluetooth™ за да ги контролираш сите твои клучни Soundbar функции и да ги слушаш своите омилени песни на твојот мобилен уред преку една единствена апликација.

* Android е регистрирана трговска марка на Google Inc. Bluetooth е регистрирана трговска марка на Bluetooth SIG Inc.

Апликација Samsung Audio Remote Апликација Samsung Audio Remote

* Android е регистрирана трговска марка на Google Inc. Bluetooth е регистрирана трговска марка на Bluetooth SIG Inc.

Спецификации

 • Bruto dimenzije (ŠxVxD): Jedno pakovanje 712 x 180 x 170 mm
 • Бруто тежина (едно пакување) 2.7 kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелни елементи на производот се предмет на промена.