NK5000M Аспиратор со алуминиумски филтер што се мие

NK5000M Аспиратор со алуминиумски филтер што се мие

NK24M5060SS/UR

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 111ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

 • Останува многу чист
  Филтер од алуминиум што се мие
 • Свети посјајно
  LED-светилки
 • Контрола на допир
  Контрола на допир

Останува многу чист

Филтер од алуминиум што се мие

Издржлив и лесен за одржување алуминиумски филтер го штити вентилаторот за издувување и го продолжува работниот век на моторот. Тој ги заробува маслото и прашината пред да го заглават моторот или да го спречат протокот на воздух. А чистење му е потребно само на секои 3 – 4 седмици, што е навистина лесно бидејќи може да се мие и е доволно мал за да го собере во машината за миење садови.

Останува многу чист Останува многу чист

Упатство за инсталација:

NK24M5060SS NK24M5060SS

Свети посјајно

LED-светилки

Блескавите LED-светилки ти овозможуваат полесно да го видиш она што го готвиш преку рамномерна дистрибуција на светлината над целата плоча за готвење. Истовремено, LED-светилките трошат многу помалку енергија, а траат многу подолго. Па така, тие ти заштедуваат пари на месечните сметки за струја и на трошоците за резервни светилки.

Свети посјајно Свети посјајно

Контрола со врвот на прстот

Контрола на допир

Уживај во многу поедноставна контрола со интегрирана контрола на допир. Неговата светла LED-табла е јасна и лесна за читање и ја има истата интуитивна контрола на екранот на допир како паметен телефон, така што може брзо да ги прилагодиш поставките со нежен допир. Неговиот стилски и ексклузивен изглед ќе ја разубави и твојата кујна.

Контрола на допир Контрола на допир

Спецификации

 • Максимална екстракција (㎥/час) 531 ㎥/h
 • Класа на енергетска ефикасност B
 • Тежина/Димензии 600 x мин. 619 ~ макс. 1,147 x 450 mm
 • Тежина (нето) 13.0kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.