NK5000MM Аспиратор со алуминиумски филтер што се мие

NK5000MM Аспиратор со алуминиумски филтер што се мие

NK24M5070CS/UR

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

 • Останува ултрачист
  Алуминиумски филтер што се мие
 • Свети посилно
  LED-осветлување
 • Контрола под врвот на прстите
  Full Touch Display

Останува ултрачист

Алуминиумски филтер што се мие

Издржливиот алуминиумски филтер, кој лесно се одржува, го заштитува вентилаторот и го продолжува работниот век на моторот. Ги задржува маслото и правта пред да го задушат моторот или да го спречат протокот на воздух. Потребно е да се чисти дури на секои три-четири недели, а и тоа е многу лесно затоа што може да се измие и доволно е мал да го собере во машина за садови.

Свети посилно

LED-осветлување

Силната LED-светилка ти помага подобро да видиш што готвиш затоа што рамномерно го распоредува осветлувањето врз целата плоча за готвење. LED-светилките трошат многу помалку енергија, траат многу подолго и полесно и поевтино се заменуваат. Благодарејќи на овие светилки ќе заштедиш на сметките за струја и на трошоците за замена на светилките.

Контрола под врвот на прстите

Full Touch Display

Уживај во едноставните контроли со интегриран Full Touch Display. Неговиот брилијантен LCD-панел е прегледен и лесен за читање, а има и исти интуитивни контроли на допир како што имаат паметните телефони, така што со лесен допир може брзо да го наместиш нагодувањето. Неговиот модерен и ексклузивен изглед, исто така, ќе ѝ даде нова димензија на твојата кујна.

Спецификации

 • Максимална екстракција (㎥/час) 558 ㎥/h
 • Класа на енергетска ефикасност B
 • Нето (ШxВxД) 600 x min603 ~ max1,130 x 450 mm
 • Тежина (нето) 13.5kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање
 • Упатство за корисниците
  АНГЛИСКИ, АЛБАНСКИ, БУГАРСКИ, ХРВАТСКИ, ЧЕШКИ, ДАНСКИ, ФИНСКИ, ФРАНЦУСКИ, ГЕРМАНСКИ, ГРЧКИ, УНГАРСКИ, ИТАЛИЈАНСКИ, казахстански, МАКЕДОНСКИ, НОРВЕШКИ, ПОЛСКИ, ПОРТУГАЛСКИ, РОМАНСКИ, РУСКИ, СЛОВЕНЕЧКИ, ШПАНСКИ, ШВЕДСКИ, ТУРСКИ, УКРАИНСКИ, узбечки
Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.