AIRVECTION Вградена рерна со два вентилатори, 68ℓ

AIRVECTION Вградена рерна со два вентилатори, 68ℓ

NV70K1340BB/OL

Одбери боја

Боја :

Два вентилатора. Двојно побрзи и поефикасни.

Двојните вентилатори се вртат во спротивни насоки за да шират топлина изедначено низ рерната, со што сите твои јадења се печени на иста температура и со иста брзина. Исто така, побрзо ја достигнува посакуваната температура и има поголема заштеда на енергија.

Два вентилатора. Двојно побрзи и поефикасни. Два вентилатора. Двојно побрзи и поефикасни.

Едноставно чистење со помош на каталитички систем

Системот за каталитичко чистење го олеснува одржувањето на чистотата во рерната. Каталитичката облога на задната страна на фурната ги апсорбира мрснотиите од прскањето и од капењето во текот на готвењето, а на високи температури доаѓа до оксидација на остатоците.

Едноставно чистење со помош на каталитички систем Едноставно чистење со помош на каталитички систем

Пече многу повеќе и многу поголеми порции

Големиот капацитет од 68 литри обезбедува повеќе флексибилност. За семејни оброци или за забави може да подготвиш повеќе јадења одеднаш, како што е плех со колачи или лонец со компир манџа или внатре да сместите големи објекти како што е празнично печено.

Пече многу повеќе и многу поголеми порции Пече многу повеќе и многу поголеми порции

Неверојатната заштеда на енергија заштедува пари

Проектирана да обезбеди извонредна заштеда на енергија од категорија А, иако и понатаму има голем простор за печење. Со тоа што ќе обезбедиш домот да ти има поголема заштеда на енергија ќе можеш да ги намалиш сметките за струја и да заштедиш пари.

Неверојатната заштеда на енергија заштедува пари Неверојатната заштеда на енергија заштедува пари

Спецификации

  • Конвекција 1700 W
  • Корисен капацитет 68 L
  • Надворешни димензии (ШxВxД) 595x595x566mm
  • Тежина (нето) 32,6 kg
  • Класа на енергетска ефикасност A

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.