AIRVECTION Вградена рерна со два вентилатори, 68ℓ

AIRVECTION Вградена рерна со два вентилатори, 68ℓ

NV70K1340BS/OL

AIRVECTION Вградена рерна со два вентилатори, 68ℓ(NV70K1340BS_OL) is rated 4.9 out of 5 by 37.
 • y_2022, m_11, d_23, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_37
 • loc_mk_MK, sid_NV70K1340BS_OL, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 121ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Два вентилатора. Двојно побрзи и поефикасни.

Двојните вентилатори се вртат во спротивни насоки за да шират топлина изедначено низ рерната, со што сите твои јадења се печени на иста температура и со иста брзина. Исто така, побрзо ја достигнува посакуваната температура и има поголема заштеда на енергија.

Два вентилатора. Двојно побрзи и поефикасни. Два вентилатора. Двојно побрзи и поефикасни.

Едноставно чистење со помош на каталитички систем

Системот за каталитичко чистење го олеснува одржувањето на чистотата во рерната. Каталитичката облога на задната страна на фурната ги апсорбира мрснотиите од прскањето и од капењето во текот на готвењето, а на високи температури доаѓа до оксидација на остатоците.

Едноставно чистење со помош на каталитички систем Едноставно чистење со помош на каталитички систем

Пече многу повеќе и многу поголеми порции

Големиот капацитет од 68 литри обезбедува повеќе флексибилност. За семејни оброци или за забави може да подготвиш повеќе јадења одеднаш, како што е плех со колачи или лонец со компир манџа или внатре да сместите големи објекти како што е празнично печено.

Пече многу повеќе и многу поголеми порции Пече многу повеќе и многу поголеми порции

Неверојатната заштеда на енергија заштедува пари

Проектирана да обезбеди извонредна заштеда на енергија од категорија А, иако и понатаму има голем простор за печење. Со тоа што ќе обезбедиш домот да ти има поголема заштеда на енергија ќе можеш да ги намалиш сметките за струја и да заштедиш пари.

Неверојатната заштеда на енергија заштедува пари Неверојатната заштеда на енергија заштедува пари

Спецификации

 • Тип на рерна Двоен вентилатор
 • Стакло на вратата Тројно
 • Конвекција 1700 W
 • Корисен капацитет 68 L

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.