WW5000T Машина за перење алишта, Машина со предно полнење, Eco Bubble™, Хигиенска пареа, DIT

WW5000T Машина за перење алишта, Машина со предно полнење, Eco Bubble™, Хигиенска пареа, DIT

WW70TA026AE1LE

WW5000T Машина за перење алишта, Машина со предно полнење, Eco Bubble™, Хигиенска пареа, DIT(WW70TA026AE1LE) is rated 4.9 out of 5 by 116.
 • y_2022, m_12, d_3, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_116
 • loc_mk_MK, sid_WW70TA026AE1LE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 104ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

Спецификации

 • Капацитет на перење 7.0 kg
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Bubble технологија Да
 • Технологија за намалување на вибрацијата Не
 • Физичка спецификација 600 x 850 x 550 mm
 • Нето тежина 65 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.