Filtër alumini që lahet. NK24M1030IS/UR

Filtër alumini që lahet. NK24M1030IS/UR

NK24M1030IS/UR

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Zgjidhni kapacitetin tuaj

Zgjidhni pesha neto tuaj

Qëndron ekstra i pastër

Filtër alumini që lahet

Një filtër alumini rezistent, që lahet lehtë mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetëgjatësinë e motorit. Ai kap ajrin dhe pluhurin përpara se të bllokojë motorin ose të pengojë qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevojë të pastrohet vetëm çdo 3-4 javë, mjaft lehtë pasi mund të lahet duke u futur lehtësisht në lavastovilje.

Qëndron ekstra i pastër Qëndron ekstra i pastër

Mbani ajër të freskët në kuzhinën tuaj

3 shpejtësi përthithje

3 shpejtësi të ventilatorit me fuqi të mjaftueshme motori për të ofruar sasinë e duhur të nxjerrjes, duke larguar me efikasitet avujt dhe aromat e gatimit.

Mbani ajër të freskët në kuzhinën tuaj Mbani ajër të freskët në kuzhinën tuaj

Specifikimet

  • Nxjerrja maksimale (㎥ / orë) 392 ㎥/h
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë C
  • Neto (GjxLxTh) 600 x 180 x 280 mm
  • Pesha (neto) 6 kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.