Rrip (i vogël) për Galaxy Watch, 1.2"

Rrip (i vogël) për Galaxy Watch, 1.2"

ET-YSU81MBEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Rehati që zgjat

Rripat prej silikoni të Galaxy Watch janë fleksibël dhe mbështillen butësisht rreth kyçit tuaj. Po aq të qëndrueshëm sa janë edhe të rehatshëm, rripat i rezistojnë ujit dhe gërvishtjeve.

Rehati që zgjat Rehati që zgjat

*Galaxy Watch shitet veç.

Diçka që i përshtatet pamjes tuaj

Zgjidhni nga një përzgjedhje e rripave të orës që i përshtaten madhësisë së orës tuaj për të personalizuar Galaxy Watch që t’i përshtatet stilit tuaj të jetesës. Do të gjeni një rrip që i përshtatet pamjes që dëshironi të ketë ora juaj.

Diçka që i përshtatet pamjes tuaj Diçka që i përshtatet pamjes tuaj

*Ngjyrat e rripave në dispozicion ndryshojnë sipas madhësisë së orës.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

    {{summary.altText}} {{summary.altText}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.