Kapaku Silicone për Galaxy S9+

Kapaku Silicone për Galaxy S9+

EF-PG965TPEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

E butë kur e prekni

Mbajeni fort Galaxy S9+ me këtë kapak silikoni. Materiali ofron mbërthim komod që nuk do të doni ta lëshoni.

E sigurt nga goditjet

Mos u shqetësoni për goditjet dhe gërvishtjet e telefonit. Një shtresë me mikrofibër e mbështjell telefonin tuaj me një material të butë që përmirëson mbrojtjen e jashtme që ofron silikoni.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.