27" Monitor I harkuar FHD me dizajn pa kornizë

LC27R500FHUXEN
Ngjyra E zezëE zezë

The item is in the cart.

Captivating Curves

1800R Ekran i harkuar

Ekran super i hollë

Dizajn pa kornizë

Gjithë veprim, asnjë vonesë

AMDFreesync

Më shumë fuqi për lojëra

Regjimi lojës

Kurba mahnitëse

Përfshihuni në punë ose lojë. Ekrani i lakuar 1800 R ju rrethon, ju tërheq dhe ju mban të përqendruar. Edhe gjatë përdorimit me kohë të gjatë, kurbatura pakëson lodhjen e syve, kështu që puna në kompjuter është më e rehatshme se ndonjëherë më parë.

Kurba mahnitëse

Ekran super i hollë

Krijuar duke mbajtur në mend stilin. Ekrani me 3 anë pa kornizë shtrihet nga cepi në cep për shikimin maksimal dhe estetikën minimale. Një pamje e jashtme e rafinuar gri blu e errët dhe baza e mbajtëses e formës Y sjellin një pamje elegante, moderne në tryezën tuaj.

Ekran super i hollë

Gjithë veprim, asnjë vonesë

Përvojë super e rrjedhshme e argëtimit. AMD Radeon FreeSync™ mban të sinkronizuar nivelin e rifreskimit të monitorit tuaj dhe kartës së grafikëve për të pakësuar grisjen e imazhit dhe ngecjen. Shihni filma dhe luani lojëra pa asnjë ndërprerje. Edhe skenat e veprimit të shpejtë duken pa probleme dhe të patrazuara.

Gjithë veprim, asnjë vonesë

Më shumë fuqi për lojëra

Cilësimet ideale të lojërave në çast ju japin avantazhin. Merrni cilësimet optimale të ngjyrës dhe të kontrastit të imazhit për të parë skena më të gjalla dhe për të parë armiqtë që fshihen në errësirë. Modaliteti i lojës rregullon çdo lojë për të mbushur ekranin tuaj me çdo detaj të dukshëm.

Më shumë fuqi për lojëra

Shihni detaje të vërteta

Çdo skenë, e paraqitur në mënyrë të pabesueshme. Teknologjia inovative e panelit VA të Samsung jep një raport të jashtëzakonshëm të kontrastit 3000:1 me të zeza më të thella dhe të bardha më të shkëlqyeshme. Rrjedhje minimale të dritës nga cepi në cep, kështu që edhe imazhet shumë të errëta ose të shndritshme janë të qarta si kristali në ekranin tuaj.

Shihni detaje të vërteta

Rehati e fokusuar

Mbroni sytë tuaj dhe bëni më shumë. Teknologjia e përparuar e rehatisë së syve e CR50 pakëson lodhjen e syve për punë në kompjuter më të rehatshme për një kohë më të gjatë. Teknologjia Pa dridhje vazhdimisht heq dridhjen lodhëse dhe irrituese të ekranit, ndërsa Regjimi i ruajtjes së syve minimizon dritën blu të nxjerrë. Sytë tuaj qëndrojnë të freskët më gjatë.

Rehati e fokusuar
  • 1800R Harkimi i ekranit
  • 16:9 Raporti i pamjes
  • 250cd/m2 Ndriçimi (Tipik)
  • 3,000:1(Typ.) Statika e raportit të kontrastit
  • 1,920 x 1,080 Rezolucioni
  • 4(GTG) Koha e reagimit

Si mund të stivoset

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.