55"/65" Mbajtësja Samsung Tower për TV QLED, VG-SGSM11S

55"/65" Mbajtësja Samsung Tower për TV QLED, VG-SGSM11S

VG-SGSM11S/XC

Zgjidhni tuaj

Ngjyra :

E mrekullueshme në vetvete

Mbajtësja Samsung Tower është projektuar për t’u dukur shkëlqyeshëm kudo që t’a vendosni. Ndërtimi i saj i plotë metalik përputhet me parametrat e saj, duke shtuar një pamje të shkëlqyeshme vizuale në hapësirën e sallonit tuaj. Një dizajn rrethor gjithashtu nxjerr një vështrim dhe ndjenjë të butë, megjithatë komode.

* Kjo mbajtëse është e disponueshme vetëm me 55"/ 65" QLED TV.

Lëviz me emocion

Me mbajtësen Samsung Tower mund t’a ktheni ekranin e televizorit me rreth 70 gradë, kështu që mund të shikoni nga kudo që ju përshtatet. Kur e ktheni atë, ndjeni tingullin dhe prekjen që mund të përjetoni me një orë përfundimi.

* Kjo mbajtëse është e disponueshme vetëm me 55"/ 65" QLED TV.

* Kjo mbajtëse është e disponueshme vetëm me 55"/ 65" QLED TV.

Vëmendje ndaj detajeve

Pastroni sallonin tuaj me menaxhimin e zgjuar të kabllit të Mbajtëses Samsung Tower . Nuk ka nevojë për kabllo rrëmujë përreth televizorit tuaj - mbani hapësirën tuaj të pastër me kutinë One Connect dhe Invisible Connection.

*Kabllo optike 15m shitet veç.

*Kabllo optike 15m shitet veç.

I harmonizuar mirë kudo

Përmirësoni dekorin tuaj me një sërë pajisjesh shtesë për TV. Ajo është mahnitëse nga çdo kënd dhe përputhet lehtë me hapësirën tuaj të banimit.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.