Filtër alumini që lahet. NK24M3050PS

Filtër alumini që lahet. NK24M3050PS

NK24M3050PS/U1

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni kapacitetin tuaj

Zgjidhni pesha neto tuaj

Qëndron ekstra i pastër

Filtër alumini që lahet

Një filtër alumini rezistent, që lahet lehtë mbron ventilatorin e daljes dhe zgjat jetëgjatësinë e motorit. Ai kap ajrin dhe pluhurin përpara se të bllokojë motorin ose të pengojë qarkullimin e ajrit. Dhe ka nevojë të pastrohet vetëm çdo 3-4 javë, mjaft lehtë pasi mund të lahet duke u futur lehtësisht në lavastovilje.

Udhëzime instalimi:

Mbani ajër të freskët në kuzhinën tuaj

3 shpejtësi përthithje

3 shpejtësi të ventilatorit me fuqi të mjaftueshme motori për të ofruar sasinë e duhur të nxjerrjes, duke larguar me efikasitet avujt dhe aromat e gatimit.

Specifikimet

 • Nxjerrja maksimale (㎥ / orë) 512 ㎥/h
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë D
 • Neto (GjxLxTh) 598 x min739 ~ max1,061 x 450 mm
 • Pesha (neto) 7.6kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, BULLGARISHT, KROATISHT, DANISHT, HOLANDISHT, FINLANDISHT, FRËNGJISHT, GJERMANISHT, HUNGARISHT, ITALISHT, KAZAKE, NORVEGJISHT, POLONISHT, RUSISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT, SPANJISHT, SUEDISHT, TURQISHT, UKRAINISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.