Kapaku Alcantara për Galaxy S9+

Kapaku Alcantara për Galaxy S9+

EF-XG965ALEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Luks në dorën tuaj

Shtojini elegancë Galaxy S9 me kapakun prej Alcantara. Prodhuar me një material të ngjashëm me kamoshin që shpesh gjendet në makinat sportive, ai i jep telefonit tuaj një ndjesi pompoze në dorë.

Luks në dorën tuaj Luks në dorën tuaj

Elegancë që zgjat

Jo vetëm luksoze, por Alcantara është rezistente edhe ndaj njollave. Prandaj, edhe kur ndodh e papritura, telefoni juaj është i mbrojtur.

Elegancë që zgjat Elegancë që zgjat

I mbrojtur nga goditjet

Mbështilleni telefonin tuaj Galaxy S9+ me një shtresë të butë që ndihmon mbrojtjen e tij ndaj goditjeve të jashtme. Si pjesa e brendshme ashtu edhe ajo e jashtme e kapakut janë me material Alcantara, prandaj telefoni juaj rrethohet me luks.

I mbrojtur nga goditjet I mbrojtur nga goditjet

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.