Galaxy Tab S6 Bookcover

EF-BT860PAEGWW

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 113ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Vendoseni pajisjen tuaj në mënyrën tuaj

Kopertina vendoset në mënyrë magnetike për ta shfaqur pajisjen tuaj me stil, duke siguruar dy kënde për shikimin ideal të përmbajtjes dhe krijimeve tuaja. Vendosni S Pen në mbajtësin e përfshirë për ta mbajtur afër dhe thjesht mbyllni mbulesën për të filluar me ndezjen/fikjen automatike. Merreni në ngjyrën gri, blu ose kafe për të plotësuar pamjen tuaj.

Vendoseni pajisjen tuaj në mënyrën tuaj Vendoseni pajisjen tuaj në mënyrën tuaj

*Disponueshmëria e ngjyrave të produktit mund të varet nga vendi, rajoni dhe operatori.

Specifikimet

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.