Galaxy Tab S6 tastiera Book Cover

Galaxy Tab S6 tastiera Book Cover

EF-DT860BJEGGB

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 113ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Zgjidhni tuaj

Jepini energji stacionit tuaj portativ të punës

Vendosni Tastierën Kopertinë në mënyrë magnetike dhe filloni në çast një përvojë si kompjuter. Butonat e funksionit dhe platforma me prekje sigurojnë produktivitet maksimal, kështu që thjesht mund ta vendosni atë dhe të filloni punën ose madje ta hiqni tastierën dhe thjesht të përdorni kopertinën. Një mbajtës i përfshirë e mban S Pen afër për shënime dhe rishikime.

Jepini energji stacionit tuaj portativ të punës Jepini energji stacionit tuaj portativ të punës

Një përvojë e kompjuterit që është një shkurtore larg

Përjetoni përvojën e plotë si kompjuter të Samsung DeX në një tabletë të hollë. Tastiera BookCover* portative e Galaxy Tab S6 përdor një buton të përkushtuar për përdorimin e shpejtë të DeX, plus një platformë me prekje për të plotësuar hapësirën tuaj të punës. Lidhuni me një ekran tjetër me vetëm një kabëll HDMI për edhe më shumë hapësirë që t’i bëni gjërat.

Një përvojë e kompjuterit që është një shkurtore larg Një përvojë e kompjuterit që është një shkurtore larg

*Shihini faqen zyrtare të Samsung DeX për të parë listën e madhe dhe në rritje të aplikacioneve të lejueshme dhe merrni më shumë informacion për Samsung DeX.

Specifikimet

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 1ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.