Kapaku Hyperknit për Galaxy S9+

Kapaku Hyperknit për Galaxy S9+

EF-GG965FREGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Stil sportiv

Bëhuni sportiv me kapakun Hyperknit. Është i prodhuar me material të lehtë të thurur që gjendet në veshjet sportive, që e mbron telefonin tuaj Galaxy S9+ pa e rënduar atë.

Me teksturë për komoditet

Mbajeni të palëvizshme dorezën komode të Galaxy S9+ falë profilit të hollë të këtij kapaku. Dhe thurja prej pëlhure ju lejon që ta mbani më lehtë.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.