Kapaku mbrojtës pozicionues për Galaxy S9+

Kapaku mbrojtës pozicionues për Galaxy S9+

EF-RG965CSEGWW

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Mbrojtje e nivelit ushtarak

Qëndroni të qetë duke ditur se telefoni juaj i ri Galaxy S9+ mbrohet plotësisht kundër rënieve dhe rrëzimeve. Kapaku pozicionues mbrojtës është i testuar kundër rrëzimeve dhe ka fituar një vlerësim të nivelit ushtarak.

*Në përputhje me MIL-STD-810G-516.7.

Shikoni me komoditet

Dizajni ofron mbrojtje të lartë ndërkohë që sërish ju lejon të shikoni të gjithë Infinity Display. Dhe këmba e integruar e mban telefonin tuaj në kënd optimal shikimi për filma ose video.

Specifikimet

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.

* Imazh i dy telefonave Galaxy S21 Ultra 5G me kapakun Smart LED View dhe një telefon Galaxy S21+ 5G me kapakun Smart LED View të simuluar për qëllime ilustrimi.

* SmartTags ka rreze Bluetooth prej 120m. Performanca konkrete mund të ndryshojë në varësi të mjedisit ku përdoren.

* Imazh i Karikuesit me Valë në të bardhë dhe i Karikuesit me Valë Duo në të zi të simuluar për qëllime ilustrimi.