28'' UHD Monitor biznesi UE850

28'' UHD Monitor biznesi UE850

LU28E85KRS/EN

Zbuloni hollësitë e cilësisë së imazhit UHD jashtëzakonisht realist

Monitori UHD UE850 i Samsung ofron cilësi të imazhit ultra HD të jashtëzakonshme që është ideale për një sferë të ndryshme profesionistësh. Puna krijuese dhe analitike do të përfitojnë njësoj nga imazhet me rezolucion mjaft të lartë që krenohen me 8 milionë pikselë të habitshëm për ato detaje shtesë. Imazhet jepen me një rezolucion 4 herë më të madh sesa Full HD për ta bërë përvojën tuaj të shikimit në punë më të qartë se kurrë. Bëjeni hapësirën tuaj të punës më të rehatshme dhe më produktive me qartësinë me Definicionin Ultra.

Zbuloni hollësitë e cilësisë së imazhit UHD jashtëzakonisht realist Zbuloni hollësitë e cilësisë së imazhit UHD jashtëzakonisht realist

Përjetoni miliarda ngjyra të gjalla të pabesueshme dhe nivelin më të lartë të shkëlqimit

• 1 miliardë ngjyra: Me 64 herë më shumë ngjyra sesa monitorët tradicionalë, imazhet janë kaq të detajuara dhe të natyrshme sa që do t’ju lënë pa frymë.• Niveli më i lartë i shkëlqimit: Me nivelin më të lartë të shkëlqimit prej 370 cd/㎡, cilësia e imazhit është më e gjallë dhe më e qartë dhe e shkëlqyeshme.

Përjetoni miliarda ngjyra të gjalla të pabesueshme dhe nivelin më të lartë të shkëlqimit Përjetoni miliarda ngjyra të gjalla të pabesueshme dhe nivelin më të lartë të shkëlqimit

Veçori të fuqishme të kryerjes së shumë detyrave në të njëjtën kohë për produktivitet maksimal

• PBP: Picture-by-Picture (Imazh nga imazhi) ju lejon të shihni 2 burime të ndryshme të informacionit në një ekran ndërsa ruani cilësinë e imazhit të burimit origjinal.• PIP 2.0: Kryeni shumë detyra në të njëjtën kohë ndërsa shihni një shumëllojshmëri përmbajtjeje, falë lejimit të përdorimit të edhe më shumë futjeve me Imazh në imazh 2.0. Ricaktoni madhësinë e imazhit të dytë që të mbulojë deri në 25% të ekranit dhe pozicionojeni atë kudo që ju pëlqen dhe madje komandoni cilësimet e tingullit me lehtësi.

Veçori të fuqishme të kryerjes së shumë detyrave në të njëjtën kohë për produktivitet maksimal Veçori të fuqishme të kryerjes së shumë detyrave në të njëjtën kohë për produktivitet maksimal

Një monitor ergonomik profesional për nevoja më të vërtetë profesionale

• Mbajtësja HAS: Një mbajtëse me lartësi të rregullueshme e krijuar në mënyrë ergonomike lejon për rregullim fleksibël të lartësisë për deri në 130mm. • Rrotullimi 90° i aksit dhe automatik OSD: Ndryshojeni perspektivën e monitorit tuaj nga horizontale në vertikale me rrotullimin 90° të aksit. Kur ndryshohet aksi, Rrotullimi automatik OSD rregullon automatikisht OSD në ekran.• Pjerrësia: Lehtësisht dhe qetësisht anojeni ekranin përpara 20° dhe pas 5° për shikim të rehatshëm.• Dizajn premium: Paraqet një trup metalik premium prej titani të argjendtë dhe të zi me një finiturë të sofistikuar mati.

Një monitor ergonomik profesional për nevoja më të vërtetë profesionale Një monitor ergonomik profesional për nevoja më të vërtetë profesionale

I lehtë për sytë për një përvojë më të rehatshme shikimi

• Regjimi i ruajtjes së syve: Ndryshe nga ngjyrat e tjera të nxjerra nga ekranet, gjatësitë e valës së dritës blu kanë një ndikim më shumë stimulues tek retina, duke shkaktuar lodhje të syve. Regjimi i ruajtjes së syve optimizon rehatinë tuaj të shikimit duke pakësuar me zgjuarsi emetimet e dritës blu me prekjen e një butoni. • Pa dridhje: Teknologjia Pa dridhje pakëson dridhjen e ekranit për një përvojë shikimi më të rehatshme.

I lehtë për sytë për një përvojë më të rehatshme shikimi I lehtë për sytë për një përvojë më të rehatshme shikimi

Çojeni argëtimin tuaj në lartësi të reja të përfshirjes dhe rehatisë

• AMD FreeSync: Sinkronizon në mënyrë dinamike nivelin e rifreskimit të ekranit me nivelin e kuadrit të imazhit për të minimizuar vonesën e informacionit dhe në mënyrë dramatike pakëson grisjen e imazhit dhe ngecjen gjatë lojërave.• Lejimi i përdorimit të HDMI të përmirësuar: Me një HDMI të përmirësuar që lejon përdorimin e rezolucioneve UHD me një nivel të rifreskimit 60Hz, përmbajtja 4K shihet qetësisht pa vonesë, edhe kur lidhet me pajisjet AV.• Regjimi i lojërave: Rregulloni në çast cilësimet e monitorit tuaj për një përvojë të optimizuar të lojës përmes shfaqjes në ekran. Regjimi i lojërave përmirëson errësimin e imazhit, në mënyrë që të mund të shihni të gjithë veprimin të gjallë.• Kohë e reagimit e shpejtë 1ms: Shihni edhe lëvizjet më të shpejta në ekran qartë pa ndonjë turbullim, tronditje ose dublim.

Çojeni argëtimin tuaj në lartësi të reja të përfshirjes dhe rehatisë Çojeni argëtimin tuaj në lartësi të reja të përfshirjes dhe rehatisë

Rrisni në maksimum efektshmërinë e vendit tuaj të punës me një vendosje më të organizuar

UE850 i Samsung përfshin disa veçori të thjeshta por të dobishme që ndihmojnë të organizojnë hapësirën tuaj profesionale dhe ju lejojnë të përqendroheni në punën tuaj. Përputhshmëria me VESA 100x100 lejon montimin në mur, ndërsa furnizimi me energji i integruar do të thotë se nuk keni nevojë për një përshtatës shtesë. Gjithashtu, mbajtësi i integruar i kabllit, i vendosur në mënyrë të leverdisshme në pjesën e pasme të mbajtëses, mban të gjitha lidhjet e kabllit të monitorit tuaj në një vend.

Rrisni në maksimum efektshmërinë e vendit tuaj të punës me një vendosje më të organizuar Rrisni në maksimum efektshmërinë e vendit tuaj të punës me një vendosje më të organizuar

Zgjeroni funksionalitetin dhe rehatinë me lidhjen e përparuar

• Ndërfaqe kuadrate: Siguron lidhshmëri pa mundim me kompjuterin tuaj dhe pajisjen AV me 2 priza të ndryshme HDMI, DisplayPort 1.2, dhe Mini DisplayPort (lejon gjithashtu përdorimin e Thunderbolt).• Qendra USB 3.0: 4 lidhje të shpejta USB zëvendësojnë nevojën për një stacion të futjeve.• Super karikimi USB: Karikoni pajisjet celulare 3 herë më shpejt më USB 3.0.

Zgjeroni funksionalitetin dhe rehatinë me lidhjen e përparuar Zgjeroni funksionalitetin dhe rehatinë me lidhjen e përparuar

Kurseni energji dhe mbroni mjedisin me këtë monitor miqësor ndaj mjedisit

• Pa PVC: Mekanizmat dhe qarqet e monitorit janë ndërtuar pa PVC*, duke bërë një pajisje miqësore ndaj mjedisit, duke pakësuar ndikimin mjedisor.• Plastikë e ricikluar: Të gjithë monitorët e biznesit të Samsung janë prodhuar me 30% plastikë të ricikluar. • Certifikimet ekologjike: Përmbush standartet më të fundit mjedisore, përfshirë Ekranet e certifikuar TCO 7.0 dhe ENERGY STAR®.*Disa kabllo përmbajnë PVC

Kurseni energji dhe mbroni mjedisin me këtë monitor miqësor ndaj mjedisit Kurseni energji dhe mbroni mjedisin me këtë monitor miqësor ndaj mjedisit

Altoparlant USB opsional i montueshëm

Aftësia për të përdorur përmbajtjen multimediale në pajisjet e vendit të punës është duke u bërë gjithnjë e më e rëndësishme për bizneset. Në mënyrë që të plotësojë këtë nevojë, UE850 e Samsung mund të pajisjet me një altoparlant USB opsional. Falë një sistemi të montimit pa mundim, altoparlanti bashkohet me pjesën e pasme të monitorit për të siguruar të njëjtin përfitim si një altoparlant i brendshëm. Kjo shtesë e leverdisshme jep zë me cilësi (2.5W) ndërsa kursen hapësirën dhe e mban hapësirën tuaj të punës më të organizuar.

Altoparlant USB opsional i montueshëm Altoparlant USB opsional i montueshëm

Specifikimet

  • Raporti i pamjes 16:9
  • Ndriçimi (Tipik) 300cd/m2
  • Statika e raportit të kontrastit 1000:1(Tip.), 700:1(Min)
  • Rezolucioni 3840 x 2160
  • Koha e reagimit 1 (GTG)
  • Këndi i shikimit (H/V) 170°/160°

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Manuali i përdorimit dhe shkarkimet Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.