Galaxy Tab A (7.0, 2016)

Galaxy Tab A (7.0, 2016)

SM-T285

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Tab A (7.0, 2016) (SM-T285)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1.5GHz
 • Lloji i CPU Četvorojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 7.0" (177.7mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1280 x 800 (WXGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 5.0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 2.0 MP
 • Kamera kryesore - Blici Ne
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos HD (1280 x 720) @30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 1.5 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 8 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 4.3 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (do 200GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Jedna SIM kartica
 • Madhësia e kartës SIM Mikro SIM (3FF)
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)
 • 4G FDD LTE B1(2100), B3(1800), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800)
 • 4G TDD LTE B40(2300)
Lidhja
 • ANT+ Ne
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Ne
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.0
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
 • PC Sync. Smart Switch (PC verzija)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra BELA / CRNA / SREBRNA
 • Faktori i formës Tablet
Sensorët
Akselometar
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 186.9 x 108.8 x 8.7
 • Pesha (g) 289
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Do sati: 8
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Do sati: 9
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 11
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 9
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 4000
 • E çmontueshme Ne
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 87
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do sati: 21
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos FHD (1920 x 1080) @30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush