VC2100M Fshesë me korent kanistër me Forcë Cikloni dhe turbine anti-lëmsh, 1.5l

VC2100M Fshesë me korent kanistër me Forcë Cikloni dhe turbine anti-lëmsh, 1.5l

VC18M2150SG/AD

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Më konsistente*

Turbina kundër ngecjes

Turbina kundër ngecjes ofron thithje më konsistente* që nuk bllokohet nga qimet, prandaj ruan thithje optimale për një kohë të gjatë.*Bazuar në testimet e brendshme. Testuar në ventilatorin e turbinës duke përdorur një përzierje flokësh dhe qimesh kafshësh në dysheme. Krahasuar me modelin tradicional Samsung VC21F50VNAR/EV.

Jepini fund bezdisjes

Mirëmbajtje e thjeshtë

Kënaquni me një mirëmbajtje të thjeshtë me turbinën kundër ngecjes, që parandalon ngecjen e pluhurit, papastërtive dhe qimeve rreth saj. Koshi i lehtë i pluhurit mund të shkëputet me lehtësi dhe të zbrazet në mënyrë higjienike me një shtypje të butonit.

Shkëputet lehtë

E lehtë për t'u lëvizur dhe përdorur

Dizajn kompakt

Një dizajn kompakt ju ndihmon ta pastroni shtëpinë plotësisht me më pak mundim. Modeli Samsung VC2100 është 22% më kompakt në madhësi*, prandaj është më e lehtë që të tërhiqet dhe lëvizet nëpër shtëpi.

*Krahasuar me Samsung VCC6562V3G/XEV

*Krahasuar me Samsung VCC6562V3G/XEV

Mbajeni në mënyrë komode

Dorezë për mbërthim të lehtë*

Një dorezë ergonomike për mbërthim të lehtë* ofron një mbërthim më të fortë dhe më komod. Ju mund të kontrolloni me lehtësi lëvizjen e saj pa ju lodhur duart ose pa e rrëzuar. Dhe rrotullohet prandaj zorrët nuk ngatërrohen.

*E disponueshme në serinë VC18M312XXX, VC18M314XXX, VC18M316XXX.

*E disponueshme në serinë VC18M312XXX, VC18M314XXX, VC18M316XXX.

Specifikimet

  • Kapaciteti i pluhurit 1.5 ℓ
  • Fuqia maks. e konsumit 1800 W
  • Pesha e setit 4.5 kg
  • Përmasat e setit (GjxLxTh) 272x243x398 mm

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.