VS6500RL Fshesë me korrent anti-lëmsh dhe furçë Soft Action

VS6500RL Fshesë me korrent anti-lëmsh dhe furçë Soft Action

VS03R6523J1/GE

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Pastrim i butë dhe efikas mbi dysheme të forta

Furçë kundër ngecjeve Soft Action

Pastrojini dyshemetë e forta në mënyrë më efikase dhe me më pak ngecje. Furça kundër ngecjeve Soft Action është prej tekstilesh të buta të thurura, duke përfshirë argjend antistatik. Prandaj, ajo kap pluhurin e imët në dyshemetë e forta dhe pastron pjesët e brendshme të ngushta. Ajo redukton gjithashtu edhe sasinë e qimeve të kafshëve që ngecin.

Lëreni të qëndrojë në këmbë vetë

Me vetëqëndrim

Një dizajn praktik me vetëqëndrim bën të mundur që ajo të qëndrojë vetë në këmbë. Nëse ndodh diçka urgjente ose nëse dëshironi të bëni pushim, mund të ndaloni menjëherë pastrimin dhe ta lini në këmbë. Dhe kjo e bën edhe më të lehtë magazinimin e saj.

Hiqni me lehtësi dhe me pastërti qimet e ngecura

Koshi dhe furça EZClean (teknologjia EZClean)

Teknologjia EZClean ju lejon të hiqni me lehtësi dhe me pastërti çdo pluhur apo mbetje të ngecur, duke përfshirë qimet e gjata. Për të zbrazur koshin EZClean thjesht tërhiqni një levë dhe furça EZClean del lehtë nga fshesa me korrent.

Pastroni me lehtësi zonat më të vështira për t'u arritur

Mjet i gjatë

Një mjet i gjatë e bën shumë më të lehtë pastrimin e vendeve të ngushta, të larta dhe të vështira për t'u arritur. Thjesht shkëputeni dhe zëvendësoni furçën ekzistuese për të arritur thellë në qoshe të vogla dhe për të pastruar tavane të larta pa u zgjatur.

Kthim i shpejtë shtesë, lëvizje e shpejtë shtesë

Manovrim i lehtë

Një dizajn për manovrim të lehtë ju lejon të lëvizni dhe pastroni shumë më lehtë dhe me pak mundim. Furça rrotulluese 180 gradë mund të rrotullohet shpejt rrotull pengesave, prandaj mund ta fusni edhe në hapësirat më të vogla.

Pastrim i plotë, çuditërisht i fuqishëm

Fuqi thithjeje ekstreme

Ofron fuqi ekstreme me motorin e fuqishëm 170W, që ka fuqi thithjeje që është 3 herë më e fortë se modelet tradicionale*. Bateria e saj 21.6V me jone litiumi funksionon gjithashtu pa ndërprerje për 30 minuta**.

* Bazuar në testimet e brendshme. Fuqia e thithjes është testuar krahasuar me modelin tradicional Samsung VC-LSS94 në përputhje me metodën e testimit të IEC. **Koha e deklaruar e përdorimit i aplikohet nivelit minimal të fuqisë, duke përdorur 1 bateri që është karikuar plotësisht për 3 orë.

Pastrim fleksibël 2 në 1 për më shumë hapësira

2 fshesa në 1

Funksionon si 2 fshesa në 1 për të pastruar një shumëllojshmëri zonash. Si lloj i gjatë fshese është ideale për dyshemetë e mëdha, por thjesht duke hequr platformën e shkëputshme të pastrimit bëhet ideale për pastrimin e zonave më të vogla, hapësirave të ngushta ose mobilieve.

Energji bateri që zgjat me një prekje

Paketë baterie e heqshme 21.6V

Një paketë baterie e fuqishme e heqshme 21.6V me jone litiumi ofron energji që zgjat dhe që peshon pak për manovrim të lehtë. Ajo mund të zëvendësohet gjithashtu me një prekje, prandaj nuk do të keni nevojë asnjëherë ta ndërprisni pastrimin.

Aksesorë të integruar të lehtë për t'u gjetur dhe përdorur

Aksesorë të integruar

Përfshin aksesorët e heqjes së pluhurit dhe të hapësirave të ngushta që janë të integruar në dorezë. Ju mund ta ndërroni me shpejtësi dhe të përdorni mjetin më të mirë pa harxhuar kohë duke e kërkuar ose e duke e vendosur, prandaj mund të pastroni shpejt dhe pa ndërprerje.

Filtër që mund të lahet, rezistent dhe i lehtë për t'u pastruar

Filtër që mund të lahet dhe rezistent

Një filtër i thjeshtë shkume prej sfungjeri kap më shumë pluhur dhe mund të lahet dhe pastrohet me lehtësi. Mjafton një shpëlarje e shpejtë për të parandaluar bllokimin dhe për të ndihmuar ruajtjen e fuqisë së thithjes*

* Bazuar në testimet e brendshme. Për performancë optimale, nevojitet larja e rregullt e filtrit. Për detaje, referojuni udhëzuesit të përdorimit.

E hollë, e lehtë dhe e thjeshtë për t'u kontrolluar dhe magazinuar

Dizajn i hollë dhe me peshë të lehtë

Ka dizajn të hollë dhe peshë të lehtë vetëm 2,8 kg, prandaj është e thjesht për t'u kontrolluar dhe lëvizur nëpër shtëpi pa u munduar. Dhe mund të magazinohet me lehtësi, sepse trupi i hollë futet nëpër hapësira të ngushta dhe të vogla.

Specifikimet

  • Kapaciteti i pluhurit 0.25 ℓ
  • Fuqia maks. e konsumit 170 W
  • Pesha 2.8 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.