Lavatriçe AddWash Teknologjia me flluska, 8kg

Lavatriçe AddWash Teknologjia me flluska, 8kg

WW80K5410UW/LE

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Ngjyra :

Zgjidhni kapacitetin tuaj

Thjesht shtoni gjatë larjes

Harruat një këmishë? Add Wash ju lejon që thjesht dhe shpejt të shtoni rrobat e harruar edhe pasi cikli ka filluar. Mund të shtoni madje edhe rroba të lara me dorë të cilat dëshironi vetëm t'i shplani apo centrifugoni.

* Dera e shtimit mund të hapet në çdo kohë nëse temperatura brenda në kazan është nën 50℃.

Performancë e pamohueshme flluskash

Teknologjia Eco Bubble™ ofron pastrim të fuqishëm, edhe në temperatura të ulëta*. Detergjenti kthehet në flluska, dhe kështu penetron shpejt rrobat duke larguar lehtësisht papastërtitë, ndërsa mbron materialin dhe kursen energji.

* Testuar në përputhje me IEC 60456-2010/ Ngarkesë larje 4kg/Super Eco Wash në të ftohtë (WF80F5E5U4W) vs. Pambuk 40° pa Eco Bubble (WF0702WKU). Rezultatet individuale mund të variojnë. ** Bazuar në raportin e Testeve Laboratorike të Performancës nga Springboard Engineering në vijat EMPA, ndërmjet zgjidhjeve me detergjent normal dhe teknologjisë bubble pa veprime mekanike.'

Heqje Intensive e Njollave

Me një prekje të vetme të butonit teknologjia Bubble Soak ndihmon në largimin e njollave të vështira. Rrobat zhyten mirë në flluska, duke bërë që njollat të zbuten dhe të hiqen.*

* Testuar në përputhje me IEC 60456-edicioni 5/ Ngarkesë larje 8kg/Bubble Soak Wash (WF80F5E5U4) vs. Pambuk 40/60°, Sintetike 60° dhe Denim 40°pa Bubble Soak (WF0702WKU).

Punon smart. Nuk plaket

Një Motor me Inverter Dixhital ofron eficencë të lartë të energjisë, zhurmë minimale dhe performancë afatgjatë. Ajo përdor magnete të fortë për një performancë të qetë dhe më të fuqishme, por konsumon më pak energji se një motor Universal. Dhe duke eliminuar përdorimin e furçave, ajo siguron qëndrueshmëri të lartë - mbështetur edhe nga një garanci 10 vjeçare.

Zgjidhje e lehtë problemesh

Sistemi Automatik Smart Check i monitorimit të gabimeve zbulon dhe diagnostikon problemet si edhe ofron zgjidhje të lehta të problemeve duke përdorur një aplikacion telefoni. Pra, ai ju kursen kohë dhe shmang koston dhe shqetësimet e njoftimit të panevojshëm të inxhinierit!

Specifikimet

 • Kapaciteti i larjes (kg) 8 kg
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A+++
 • Teknologjia me flluska Po
 • Përmasat neto (GjxLxTh) 600x850x550 mm
 • Pesha neto 61 kg

Suporti

Gjeni përgjigje për pyetjen që keni në lidhje me produktin

Mbёshtetje pёr produktin Shih më shumë përmbajtje
Manuali i përdorimit dhe shkarkimet
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, ESTONISHT, LETONISHT, LITUANISHT
 • Manuali i përdorimit
  ANGLISHT, SHQIP, KROATISHT, MAQEDONISHT, SERBISHT, SLLOVENISHT
 • Udhëzues i shpejtë
  ANGLISHT, SHQIP, KROATISHT, MAQEDONISHT, SLLOVENISHT
 • Udhëzues i shpejtë
  ANGLISHT, ESTONISHT, LETONISHT, LITUANISHT
Shih më shumë përmbajtje

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.