NV9900J Furrë elektrike Chef Collection, 73 L

NV9900J Furrë elektrike Chef Collection, 73 L

NV73J9770RS/EO

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Shije profesionale dhe cilësi

Gourmet Vapour Technology optimizon shijen dhe cilësinë e ushqimit tuaj duke e mbështjellë me avull që përcjell shpejt e në mënyrë të njëtrajtshme nxehtësinë dhe njomësinë, duke ju dhënë një ushqim krokant nga jashtë, por të butë e të lëngshëm nga brenda.

Shije profesionale dhe cilësi Shije profesionale dhe cilësi

Komanda me prekje të plotë

Paneli i komandimit TFT-LCD, 4,6 inç, me prekje të plotë e bën gatimin më të thjeshtë e të lehtë. Mund t’i zgjidhni e komandoni intuitivisht funksionet e cilësimet - si p.sh. modalitetin e gatimit, temperaturën dhe kohëzgjatjen - me prekjen e thjeshtë të gishtit tuaj.

Komanda me prekje të plotë Komanda me prekje të plotë

Komandimi i gatimit me Wi-Fi

Mundësitë e integruara të Wi-Fi ju bëjnë të mundur monitorimin dhe komandimin e furrës nëpërmjet një aplikacioni të vetëm*. Rregullojini me lehtësi cilësimet, merrni njoftime dhe shkarkoni receta nga shefat e kuzhinës me restorante me 3 yje Michelin - gjithçka nga smartfoni juaj.* E disponueshme në iPhone dhe pajisje Android. Kërkohet një lidhje rrjeti.

Komandimi i gatimit me Wi-Fi Komandimi i gatimit me Wi-Fi

Receta të paraprogramuara

Me 80 recetat e shijshme dhe të paracaktuara të Auto Cook, nuk do t’ju duhet më të kërkoni receta. Thjesht zgjidhni njërën prej tyre dhe do t’ju jepen udhëzime në panelin e komandimit LCD, mes të cilave edhe cilësimi optimal i furrës për rezultate ideale.

Receta të paraprogramuara Receta të paraprogramuara

Derë e mbylljes pa zhurmë

Dera e mbylljes pa zhurmë hapet dhe mbyllet urtë e butë me zhurmë minimale. Mentesha e derës ndihmon që t’a puthitë në vend me ngadalë, duke ju larguar shqetësimin

Derë e mbylljes pa zhurmë Derë e mbylljes pa zhurmë

Gatuajeni mishin në mënyrë të përsosur

Termometri i mishit mundëson monitorimin e temperaturës së brendshme të ushqimit pa hamendje, duke jua bërë të qartë se kur është arritur gatimi i plotë - madje e gjitha kjo pa e hapur derën e furrës dhe pa çliruar nxehtësinë.

Gatuajeni mishin në mënyrë të përsosur Gatuajeni mishin në mënyrë të përsosur

Komandim koherent i temperaturës

Nxehtësia koherente e furrës është themelore për arritjen e gatimeve ideale. Funksioni i komandimit të temperaturës ruan një temperaturë tejet të përpiktë me luhatje minimale, në mënyrë që pjatat të gatuhen ashtu siç i dëshironi - çdo herë.

Komandim koherent i temperaturës Komandim koherent i temperaturës

Specifikimet

  • Konveksion 1800 W
  • Kapaciteti i përdorshëm 73 L
  • Jashtë (GjxLxTh) 595x595x566 mm
  • Pesha (neto) 45.9 kg
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A+

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.