Marka

Ne pyetëm,
ju u përgjigjet,
ju dhamë atë që kërkuat

Na thatë se çfarë dëshironit në telefonin e ëndërruar—Galaxy S21 FE 5G është përgjigja jonë.
Ja historia pas Edicionit të Admiruesit.

Një kolazh i tre selfie, duke treguar një grua me flokë të zeza me kaçurrela që provon poza dhe shprehje të ndryshme të fytyrës, duke buzëqeshur për kamerën ndërsa ulet në dyshemenë e sallonit të saj. Një kolazh i tre selfie, duke treguar një grua me flokë të zeza me kaçurrela që provon poza dhe shprehje të ndryshme të fytyrës, duke buzëqeshur për kamerën ndërsa ulet në dyshemenë e sallonit të saj.

Si markë, vazhdimisht jemi duke dëgjuar, duke mësuar dhe duke evoluar—ashtu si ju. Dhe Galaxy S21 FE 5G është vetëm një shembull sesi mbajtëm komentet tuaja parasysh dhe krijuam një telefon që do t’ju pëlqejë. Mbajtëm gjërat që adhuruat për Galaxy S21 dhe personalizuam çdo novacion për t’iu përshtatur botës tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke përdorur Galaxy S21 FE 5G për të theksuar historitë tuaja, për të treguar aftësitë tuaja fotografike ose për të luajtur për orë me rradhë, mund të jeni të sigurtë se mund t’i bëni. Ja sesi e krijuam GGalaxy S21 FE 5G për të përfshirë gjithçka që dëshironi, që të bëni gjithçka që ju pëlqen.

Veçoritë që ju pëlqejnë

Super Steady? Modaliteti i portretit? Modaliteti i natës? Space Zoom? Sigurisht, që ruajtëm përfitimet tuaja të provuara dhe të preferuara të kamerës për të regjistruar çdo moment që duhet shpërndarë. Pavarësisht nëse shkoni tek sfida e ardhshme e kërcimit, bëni selfi artistike ose shënoni atë goditje fituese, mund të regjistroni çdo detaj të gjallë.

4
Disa smartfonë Galaxy S21 FE 5G të vendosur drejt në një rreth në një sfond të bardhë. Çdo Galaxy S21 FE 5G është me një ngjyrë të ndryshme, përfshirë Grafit, Livando, Ngjyrë ulliri dhe E bardhë. Disa smartfonë Galaxy S21 FE 5G të vendosur drejt në një rreth në një sfond të bardhë. Çdo Galaxy S21 FE 5G është me një ngjyrë të ndryshme, përfshirë Grafit, Livando, Ngjyrë ulliri dhe E bardhë.
Rrëshqisni pa probleme, luani shpejt
Super Smooth 120Hz optimizon nivelin e rifreskimit dhe ofron kohë të reagimit të prekjes edhe më të shpejta në Modalitetin e lojës.³

Ngjyra të telefonit që bien në sy

E dimë se aksesorët tuaj luajnë një rol kryesor në estetikën tuaj personale, prandaj pse të mos marrë telefoni juaj gjithashtu pikë për elegancën? Pasi mësuam ngjyrat tuaja të preferuara, iu futëm punës dhe krijuam nuanca të reja për Galaxy S21 FE 5G, nga e lehta por plot ngjyra Ngjyrë ulliri dhe Livando tek klasikja dhe akromatikja Grafit dhe E bardhë.² Me kaq shumë opsione, mund të jeni të sigurtë të gjeni një që shpreh emocionet tuaja unike.

Gjithçka, por jo i zakonshëm

Marrja e vendimit për një telefon të ri mund të ndjehet si një zgjidhje ndërmjet shpenzimit për veçoritë më të mira dhe pranimit të diçkaje më pak. Por me Galaxy S21 FE 5G, nuk keni pse të bëni kompromis. Do të merrni veçoritë tuaja të preferuara Galaxy S21 pa e pakësuar portofolin tuaj. Falë bashkëpunëtorit tonë numër një (aluzion: jeni ju), kemi vendosur një standart të ri për të jashtëzakonshmen.

  • ¹Space Zoom 30 herë përfshin Zmadhimin optik 3 herë dhe Zmadhimin me rezolucion super deri në 30 herë. Zmadhimi me mbi 3 herë mund të shkaktojë njëfarë përkeqësim të imazhit.
  • ²Disponueshmëria e ngjyrës mund të ndryshojë në varësi të shtetit ose operatorit.
  • ³Ndihma për Modalitetin e lojës mund të ndryshojë sipas aplikacionit.

Ka ardhur koha të mësoheni me të jashtëzakonshmen

Jepini vetes kategorinë profesionale me Galaxy S21 FE 5G. Krijuar për të gjithë, por i menduar për ju.

Lexoni këto histori në vijim