Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi (2016)

Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi (2016)

SM-T580

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi (2016) (SM-T580)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1.6GHz
 • Lloji i CPU Osmojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 10.1" (255.4mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1920 x 1200 (WUXGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 8.0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 2.0 MP
 • Kamera kryesore - Blici Da
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos FHD (1920 x 1080) @30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 2 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 16 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 10.5 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (do 200GB)
Rrjeti/bartësi
 • Infra Samo Wi-Fi
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Ne
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.2
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN
 • PC Sync. Smart Switch (PC verzija)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra WHITE / BLUE / BLACK
 • Faktori i formës Tablet
Sensorët
Akselometar, Senzor prostora, RGB senzor svetla
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 254.2 x 155.3 x 8.2
 • Pesha (g) 525
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 13
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 13
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 7300
 • E çmontueshme Ne
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 187
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos FHD (1920 x 1080) @60fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >