Fshesë me korent robot, edicioni Pet Care, 3l

Fshesë me korent robot, edicioni Pet Care, 3l

VC079HNJGGD/OL

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 139ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Zgjidhni ngjyrën tuaj

 • Projektuar për adhuruesit e kafshëve
  Gama e produkteve Pet Care për t'iu përshtatur stilit tuaj të jetesës
 • Projektuar për pastruar plotësisht shtëpitë me kafshë shtëpiake
  Furça Kujdesi për kafshët shtëpiake
 • Projektuar për pastruar shtëpitë që kanë më pak qime të ngecura kafshësh shtëpiake*
  Mini Pet Care Tool

Projektuar për adhuruesit e kafshëve

Gama e produkteve Pet Care për t'iu përshtatur stilit tuaj të jetesës

E rekomanduar për të gjitha llojet e dyshemeve, Samsung Pet Care Edition përmban shtatë modele që i përshtaten stilit tuaj të jetesës – dy kuti me qese dhe pesë kuti pa qese. Ofron gjithashtu një Pet Care Brush ose Mini Pet Care Tool me ajër, si edhe tre aksesorë standardë pastrimi.

Projektuar për adhuruesit e kafshëve Projektuar për adhuruesit e kafshëve

* Imazhi i mësipërm mund të duket pak më ndryshe nga produkti aktual.

Projektuar për pastruar plotësisht shtëpitë me kafshë shtëpiake

Furça Kujdesi për kafshët shtëpiake

Pet Care Brush ka një turbinë të fuqishme që rrotullon furçën e tamburit, prandaj është shumë më efikase për kapjen e qimeve të kafshëve*. Gjithashtu i fut fijet e furçës më thellë në pëlhurën e tapetit tuaj, duke hequr papastërtitë e zhytura thellë dhe substancat alergjike**. Gjithashtu, kapaku i sipërm i heqshëm e bën të lehtë mirëmbajtjen.

Projektuar për pastruar plotësisht shtëpitë me kafshë shtëpiake Projektuar për pastruar plotësisht shtëpitë me kafshë shtëpiake

* Testuar brenda kompanisë krahasuar me furçën tradicionale të Samsung 'NB945'.** Performanca në pastrim mund të variojë sipas llojit të dyshemesë.*** Imazhi i mësipërm mund të duket pak më ndryshe nga produkti aktual.

Projektuar për pastruar shtëpitë që kanë më pak qime të ngecura kafshësh shtëpiake*

Mini Pet Care Tool

Mini Pet Care Tool i jep fund bezdisjes së heqjes së qimeve të padëshiruara të kafshëve shtëpiake nga divanet, krevatet dhe dyshekët. Furça rrotulluese e projektuar me materiale gome redukton sasinë e qimeve të kafshëve shtëpiake të ngecura në furçën e tamburit*. Gjithashtu, dizajni i saj kompakt është i lehtë për t'u manovruar dhe futet në hapësira të vogla.

Projektuar për pastruar shtëpitë që kanë më pak qime të ngecura kafshësh shtëpiake* Projektuar për pastruar shtëpitë që kanë më pak qime të ngecura kafshësh shtëpiake*

* Testuar brenda kompanisë krahasuar me furçën tradicionale të Samsung 'TB-480'.

Specifikimet

 • Kapaciteti i pluhurit 3 ℓ
 • Fuqia maks. e konsumit 750 W
 • Përmasat e setit (GjxLxTh) 297x246x419 mm
 • Pesha e setit 4.8 kg
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 1ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.