WD6000J Lavatriçe dhe tharëse rrobash me teknologjinë Eco Bubble, 8kg/5kg

WD6000J Lavatriçe dhe tharëse rrobash me teknologjinë Eco Bubble, 8kg/5kg

WD80J6A10AW/LE

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Zgjidhni kapacitetin tuaj

Kurseni energji me larje me temperaturë të ulët

Kurseni sasi të mëdha energjie* duke larë ngarkesa të mëdha rrobash me temperaturë të ulët duke përdorur teknologjinë Eco Bubble™. Flluskat aktivizojnë detergjentin, prandaj ai depërton me shpejtësi në tekstile dhe i heq papastërtitë me lehtësi – edhe në ujë të ftohtë (15°C).

Kurseni energji me larje me temperaturë të ulët Kurseni energji me larje me temperaturë të ulët

*Testuar në përputhje me IEC60456-2010/4kgWashLoad/SuperEcoWashCold(WF80F5E5U4W) krahasuar me Cotton40°pa EcoBubble (WF0702WKU).Rezultatet individuale mund të variojnë.

Pastrim i fuqishëm në më pak se një orë

Lavatriçja e re e Samsung mund ta përfundojë larjen tuaj në vetëm 59 minuta. Ajo përdor Speed Spray për t’i shpëlarë rrobat tuaja me më shumë fuqi dhe përshpejton shpejtësinë e centrifugimit për të përfunduar larjen në vetëm 59 minuta.

Pastrim i fuqishëm në më pak se një orë Pastrim i fuqishëm në më pak se një orë

*Bazuar në SuperSpeed në cilësimet standarte me ngarkesë 5kg.

Higjienizoni rrobat tuaja me ajër

Teknologjia Air Wash heq aromat dhe higjienizon rrobat, në mënyrë që ato të kenë aromë të freskët. Duke përdorur vetëm ajër të ngrohur, aromat e pakëndshme largohen dhe bakteret eliminohen pa përdorur ujë, detergjent dhe lëndë të tjera kimike.

Higjienizoni rrobat tuaja me ajër Higjienizoni rrobat tuaja me ajër

Heqja intensive e njollave

Me prekjen e një butoni, teknologjia Bubble Soak ndihmon në heqjen e një shumëllojshmërie njollash të vështira. Rrobat njomen në tërësi me flluska, prandaj njollat çlirohen dhe hiqen me efikasitet.*

Heqja intensive e njollave Heqja intensive e njollave

*Testuar në përputhje me IEC604565 the dition/8kgWashLoad/BubbleSoakWash(WF80F5E5U4)krahasuar me Cotton40/60°, Synthetic60° dhe Denim40°pa BubbleSoak (WF0702WKU).

Rezistencë e garantuar

Një motor dixhital me inverter ofron efikasitet të lartë në energji, zhurmë minimale dhe performancë që zgjat, prandaj është i certifikuar të punojë për 20 vjet* - i pajisur me një garanci 10-vjeçare.

Rezistencë e garantuar Rezistencë e garantuar

*Vlerësuar me një certifikim për 20 vjet funksionim nga Shoqata Elektrike, Elektronike dhe e Teknologjisë së Informacionit në Gjermani(VerbandDeutscherElektrotechniker-VDE).

Zgjidhje e lehtë e problemeve

Sistemi i monitorimit automatik të gabimeve Smart Check dallon dhe diagnostikon problemet dhe ofron zgjidhje të lehta për problemet duke përdorur një aplikacion për smartfon*. Prandaj, ai ju kursen juve kohën dhe shmang koston për të sjellë teknikun!**

*E disponueshme në pajisjet iPhones dhe Android. **Ndonjëherë mund të ketë nevojë për shërbim në vend dhe kjo mund të sjellë kosto riparimi shtesë.

Zgjidhje e lehtë e problemeve Zgjidhje e lehtë e problemeve

*E disponueshme në pajisjet iPhones dhe Android. **Ndonjëherë mund të ketë nevojë për shërbim në vend dhe kjo mund të sjellë kosto riparimi shtesë.

Higjienizimi i kazanit pa kimikate

Për të pasur maksimumin e prakticitetit, teknologjia Eco Drum Clean e mban lavatriçen tuaj me ngarkim përpara të freskët pa përdorur kimikate të ashpra. Dhe ajo madje mund t'ju njoftojë juve automatikisht kur ka nevojë për pastrim.

Higjienizimi i kazanit pa kimikate Higjienizimi i kazanit pa kimikate

Kurseni kohë me ngarkesat më të vogla

Programi Quick Wash është zgjidhja e përkryer për stilin tuaj të ngarkuar të jetesës – duke pastruar me shpejtësi dhe efikasitet rrobat e ndotura lehtë, në mënyrë që ju të keni më shumë kohë për veten tuaj

Kurseni kohë me ngarkesat më të vogla Kurseni kohë me ngarkesat më të vogla

Kujdes delikat për rrobat

Dizajni unik me "valë të buta" i kazanit të diamantit me maja në formë diamanti është super delikat me rrobat tuaja. Vrimat e vogla të daljes së ujit gjithashtu i mbrojnë rrobat duke mos lejuar që ato të ngecin.

Kujdes delikat për rrobat Kujdes delikat për rrobat

Specifikimet

  • Kapaciteti i larjes (kg) 8 kg
  • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A
  • Teknologjia me flluska Po
  • Përmasat neto (GjxLxTh) 600x850x600 mm
  • Pesha neto 71 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.