WW6500N Lavatriçe me AddWash 10 Kg

WW6500N Lavatriçe me AddWash 10 Kg

WW10N644RPW/LE

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 120ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Zgjidhni ngjyrën tuaj

Zgjidhni kapacitetin tuaj

Shtoni artikuj në çdo kohë

Add Wash™

Qetësohuni nëse gjeni një çorape të humbur ose keni nevojë për të pastruar një këmishë ndërsa tashmë keni filluar larjen e rrobave. Dera Add Wash™ ju lejon që thjesht dhe shpejt të shtoni artikuj shtesë ose më shumë detergjent* gjatë një cikli të larjes**. Gjithashtu mund të futni lehtësisht rrobat e lara me dorë që thjesht doni t’i shpëlani ose t’i thani.

Shtoni artikuj në çdo kohë Shtoni artikuj në çdo kohë

* Vetëm artikuj prej pëlhure, rroba, detergjent dhe zbutës mund të shtohen.** Dera Add Wash™ hapet vetëm kur temperatura e cilindrit është nën 50°C.

Larja e rrobave e fuqizuar nga IA

Q-rator

Përdoreni lavatriçen më lehtësisht dhe me efektshmëri. Sistemi i menaxhimit të zgjuar i Q-rator* përmirëson performancën duke përdorur të dhëna nga ndërveprimet e përdoruesit**."Receta për rrobat për t’u larë" rekomandon ciklet më të mira të larjes***."Planifikuesi i rrobave për t’u larë" optimizon planin tuaj të përditshëm të larjes së rrobave****."Aplikacioni HomeCare" lejon zgjidhjen e problemeve nga larg.

Larja e rrobave e fuqizuar nga IA Larja e rrobave e fuqizuar nga IA

Larja e rrobave e fuqizuar nga IA

Q-rator

Përdoreni lavatriçen më lehtësisht dhe me efektshmëri. Sistemi i menaxhimit të zgjuar i Q-rator* përmirëson performancën duke përdorur të dhëna nga ndërveprimet e përdoruesit**."Receta për rrobat për t’u larë" rekomandon ciklet më të mira të larjes***."Planifikuesi i rrobave për t’u larë" optimizon planin tuaj të përditshëm të larjes së rrobave****."Aplikacioni HomeCare" lejon zgjidhjen e problemeve nga larg.

Larja e rrobave e fuqizuar nga IA Larja e rrobave e fuqizuar nga IA

Larja e rrobave e fuqizuar nga IA

Q-rator

Përdoreni lavatriçen më lehtësisht dhe me efektshmëri. Sistemi i menaxhimit të zgjuar i Q-rator* përmirëson performancën duke përdorur të dhëna nga ndërveprimet e përdoruesit**."Receta për rrobat për t’u larë" rekomandon ciklet më të mira të larjes***."Planifikuesi i rrobave për t’u larë" optimizon planin tuaj të përditshëm të larjes së rrobave****."Aplikacioni HomeCare" lejon zgjidhjen e problemeve nga larg.

Larja e rrobave e fuqizuar nga IA Larja e rrobave e fuqizuar nga IA
 • * Një llogari e aplikacionit të Samsung është e nevojshme dhe e disponueshme në pajisjet Android dhe iOS. Një lidhje Wi-Fi është e nevojshme. ** Ruan të dhënat, preferencat dhe mënyrat e përdorimit të përdoruesit për të sugjeruar opsionet më të dobishme.*** Përdoruesi do të jetë i vetëm përgjegjës për ndonjë pasojë që mund të rezultojë, duke përfshirë, por jo duke u kufizuar, në ndonjë dëm ose dëmtim të shkaktuar nga informacioni i pasaktë i dhënë nga përdoruesi.**** Cikli i rekomanduar i larjes është i bazuar vetëm tek koha dhe mund të mos jetë i përshtatshëm bazuar në llojin e materialit ose nivelin e njollës në artikujt që po lahen.

Futni më shumë, më pak ngarkesa

Kapacitet i madh (10kg)

Pakësoni sesa herë duhet të përdorni lavatriçen tuaj – duke kursyer kohë, mundim dhe ujë. Një kapacitet i madh 10kg ju lejon të lani grumbuj rrobash në një ngarkesë të vetme dhe madje mund të përfshini artikuj me të vërtetë të mëdhenj.

Futni më shumë, më pak ngarkesa Futni më shumë, më pak ngarkesa

Flluska të fuqishme

Eco Bubble™

Kurseni para dhe mbroni rrobat tuaja. Teknologjia Eco Bubble™ siguron pastrim të fuqishëm, por të butë edhe në temperatura të ulëta*. Detergjenti shndërrohet në flluska, kështu që hyn shpejt tek pëlhurat dhe heq pluhurin lehtësisht. Ai mbron ngjyrën dhe materialin e artikujve për t’u larë dhe përdor më pak energji**.

Flluska të fuqishme Flluska të fuqishme

* Provuar në përputhje me IEC 60456-2010 / Ngarkesa e larjes 4kg / Larja super ekologjike e ftohtë (WF80F5E5U4W) krahasuar me Pambuk në 40°C pa Eco Bubble (WF0702WKU). Rezultatet individuale mund të ndryshojnë.** Bazuar në raportin e Analizave Laboratorike të Performancës nga Springboard Engineering në shirita EMPA, duke krahasuar një solucion të detergjentit normal dhe teknologjinë e flluskave pa veprim mekanik.

Lani në 59 minuta

Super Shpejtësi

Super Shpejtësia përfundon larjen tuaj të përditshme në vetëm 59 minuta. Ajo përdor Spërkatjen me shpejtësi për të shpëlarë rrobat më fuqishëm dhe përshpejton shpejtësinë e rrotullimit për të përfunduar larjen në vetëm 59 minuta.*

Lani në 59 minuta Lani në 59 minuta

* Bazuar në Super Shpejtësinë me cilësimet e paracaktuara me një ngarkesë 5kg.

Mbajeni lavatriçen të freskët

Eco Drum Clean +

Mbajeni lavatriçen tuaj të pastër nga ana higjienike dhe mbroni mjedisin e kurseni para. Eco Drum Clean + heq pluhurin dhe 99.9% të baktereve* që shkaktojnë erë nga cilindri dhe gomina e derës. Ai përdor njomjen, dridhjen dhe rrotullimin e shpejtë, pa detergjent të ashpër ose të shtrenjtë. Dhe ju njofton kur ka nevojë për pastrim**.

* Eliminon 99.9% të baktereve nga pjesa e brendshme e lavatriçes dhe heq pluhurin nga gomina. Mbështetur në provën nga Intertek të ciklit Eco Drum Clean+.** Jep një njoftim pas çdo 40 ciklesh.

Mbajeni lavatriçen të freskët Mbajeni lavatriçen të freskët

* Eliminon 99.9% të baktereve nga pjesa e brendshme e lavatriçes dhe heq pluhurin nga gomina. Mbështetur në provën nga Intertek të ciklit Eco Drum Clean+.** Jep një njoftim pas çdo 40 ciklesh.

I pastruar nga ana higjienike

Avull higjienik

Jepuni rrobave një pastrim me të vërtetë të thellë dhe higjenik me avull. Një cikël i fuqishëm i Avullit higjienik përmirëson cilësinë e pastrimit të larjes. Ai lëshon avull nga pjesa e poshtme e cilindrit, kështu që secili artikull është i njomur plotësisht. Kjo heq pluhurin e ngulitur dhe 99.9% të baktereve* dhe alergjenëve joaktivë**.

* Bazuar në raportin e Provës së Intertek për programin e Avullit higjenik. ** Bazuar në raportin e BAF për programin e Avullit higjenik

I pastruar nga ana higjienike I pastruar nga ana higjienike

* Bazuar në raportin e Provës së Intertek për programin e Avullit higjenik. ** Bazuar në raportin e BAF për programin e Avullit higjenik

Pastrim intensiv

Njomje me flluska

Bëni që rrobat tuaja të duken pa njolla, pavarësisht se sa ndoten. Me prekjen e një butoni, funksioni Njomje me flluska ndihmon në heqjen e një shumëllojshmërie të njollave të vështira, si gjaku. Rrobat njomen plotësisht në flluska aktive, kështu që i gjithë pluhuri dhe njollat lirohen dhe mund të hiqen me më shumë efektshmëri*.

* Provuar në përputhje me IEC 60456 edicioni i 5-të / Ngarkesa e larjes 8kg / Larja me njomje me flluska (WF80F5E5U4) krahasuar me Pambuk në 40/60°C, Sintetike në 60°C dhe Xhins në 40°C pa Njomje me flluska (WF0702WKU).

Pastrim intensiv Pastrim intensiv

* Provuar në përputhje me IEC 60456 edicioni i 5-të / Ngarkesa e larjes 8kg / Larja me njomje me flluska (WF80F5E5U4) krahasuar me Pambuk në 40/60°C, Sintetike në 60°C dhe Xhins në 40°C pa Njomje me flluska (WF0702WKU).

Më pak zhurmë dhe energji

Teknologjia Inverter Dixhital

Gëzoni efektshmëri më të madhe të energjisë, më pak zhurmë dhe një performancë që zgjat. Teknologjia me inverter dixhital përdor magnete të forta për një performancë më të qetë dhe më të fuqishme, por konsumon më pak energji sesa një Motor universal. Ajo siguron qëndrueshmëri të jashtëzakonshme*, të mbështetur nga një garanci prej 10 vjetësh.

* Ka fituar një çertifikim të qëndrueshmërisë për 23 vjet nga Shoqata për Teknologji Elektrike, Elektronike dhe të Informacionit në Gjermani (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE).

Më pak zhurmë dhe energji Më pak zhurmë dhe energji

* Ka fituar një çertifikim të qëndrueshmërisë për 23 vjet nga Shoqata për Teknologji Elektrike, Elektronike dhe të Informacionit në Gjermani (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE).

Performancë që zgjat

Ceramic Heater +

Përdorni lavatriçen tuaj për shumë kohë me një Ceramic Heater +. Dizajn* e tij me patentë paraqet një material dhe mikrostrukturë unike kundër ngjitjes. Ai pakëson grumbullimin e gëlqeres** që pengon përçueshmërinë termale. Kështu që ngrohësi ruan performancën e tij për shumë kohë dhe është më i qëndrueshëm.

Performancë që zgjat Performancë që zgjat

* Numri i kërkesës për patentë: 10-2012-0029920 në Kore, Kinë, Evropë, SHBA.** Provuar në Ceramic Heater + krahasuar me ngrohësin origjinal tradicional të Samsung të WF60F4E0N0W/ET, bazuar në provën e pavarur të ndryshimit në peshës në ujin e rëndë.

Specifikimet

 • Kapaciteti i larjes (kg) 10.0 kg
 • Klasifikimi i efikasitetit të energjisë A+++
 • Teknologjia me flluska Po
 • Përmasat neto (GjxLxTh) 600 x 850 x 600 mm
 • Pesha neto 77 kg
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 1ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getReviews, 2ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Ngjyra :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Nga {{model.prices.monthlyPrice}} / muaj për {{model.prices.months}} muaj
ose {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Krahasoni modelet

Krahasoni me sende të ngjashme

Shikuar së fundmi

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Karakteristikat, specifikimet dhe paraqitjet vizive të produkteve mund të ndryshojnë.